Bride to be.

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób, które prowadzą swoją działalność gospodarczą bądź też są zatrudnione w salonach/gabinetach (kosmetyczek, kosmetologów) związanych z branżą Beauty - chcących wprowadzić do swojego portfolio usługę efektywnego makijażu ślubnego.

Uczestnik szkolenia osiągnie następujące efekty uczenia się z zakresu wiedzy, umiejętności oraz kompetencji społecznych, a wśród nich m.in.:

Uczestnik po szkoleniu posiada wiedzę i umiejętności z zakresu samodzielnego wykonywania makijażu ślubnego.
Rozróżnia narzędzia i przybory do wykonania makijażu ślubnego. Odpowiednio dobiera i zestawia materiały marki Nouveau Lashes oraz akcesoria do wykonania efektownego makijazu. Przygotowuje stanowisko pracy.
Charakteryzuje faktury podkładów, rozświetlaczy, korektorów i bronzerów
Określa w jaki sposób zaplanować makijaż ślubny, na czym polegają rożne techniki aplikacji oraz które z nich należy stosować w poszczególnych etapach pracy.
Definiuje zasady utrwalania makijażu bez użycia utrwalaczy.
Dostrzega zastosowania zaawansowanego conturing - u (technika UNDER Foundation Contour)
Modeluje usta autorską technika 3d Euphoria Ombre
Stosuje metodę Gel Brows (żelowe brwi) w makijażu ślubnym
Planuje makijaż w zależności od budowy anatomicznej twarzy i kształtu oka, fizjologii skóry, zasad wizażu, dokumentacji fotograficznej, analizie kolorystycznej oraz teorii barw.
Kontroluje właściwy sposób interakcji i komunikacji z klientem informując go o stosowanych metodach, narzędziach oraz wykorzystywanych produktach
Wykonuje makijaż ślubny zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Klienta
Buduje relacje z klientem- rozumie i stosuje zasady komunikacji interpersonalnej.
Uczestnik po szkoleniu świadomie oraz odpowiedzialnie wykorzystuje w praktyce zasób nabytej wiedzy oraz umiejętności.
Nabywa zdolność kształtowania własnego rozwoju oraz zdolność autonomicznego i jednocześnie odpowiedzialnego uczestniczenia w życiu zawodowym i społecznym.
Poprzez udział w szkoleniu uczestnik zwiększa świadomość swoich mocnych i słabych stron, ocenia efekt wykonanego zabiegu.
Rozumie znaczenie aktywnego uczestnictwa w zawodowych grupach branżowych, przez co znacznie wzrasta własne poczucie wartości osobistej i rynkowej.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

 • Podstawowa pielęgnacja do makijażu ślubnego.
 • Charakterystyka podkładów: kremy cc, podkłady, podkłady mineralny, podkłady w sztyfcie
 • Faktury przy konturowaniu twarzy - korektory, podkłady, bronzery.
 • Rozświetlacze na mokro i na sucho.
 • Techniki utrwalenie makijażu bez użycia utrwalacza.
 • Zasady tworzenia makijażu wodoodpornego.
 • Zaawansowany conturing - technika UNDER Foundation Contour.
 • Usta Euphoria Ombre- autorska technika modelowania ust 3d.
 • Gel Brows - żelowe brwi.
 • Sposoby pracy z eyelinerem - perfekcyjna kreska.
 • Aplikacja elementów biżuteryjnych - cyrkonie Swarovski w makijażu
 • Aspekty komunikacji interpersonalnej w linii kosmetyczka – klient (interakcja w sytuacjach emocjonalnych), samokształcenie się poprzez zdolność kształtowania własnego rozwoju oraz zdolność autonomicznego i jednocześnie odpowiedzialnego uczestniczenia w życiu zawodowym i społecznym.
 • Pokaz makijażu ślubnego Israeli Beauty - Stylizacja pokazowa na modelce wykonana przez instruktora.
 • Pokaz makijażu ślubnego Haute Couture z elementami biżuteryjnymi Swarovski - Stylizacja pokazowa na modelce wykonana przez instruktora
 • Makijaż ślubny – praca na modelkach

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Czas

Pokaz makijażu
Warsztaty

Certyfikaty

Certyfikat po ukończeniu szkolenia.

Elementy dodatkowe

Pamiątkowe zdjęcie.

Miejsce

Biar Beauty Group, ul. Bażantów 10/1, 40-668 Katowice

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska, kosmetyki, produkty do demakijażu i świetna atmosfera. Prosimy o zapewnienie sobie profesjonalnej modelki na warsztat makijażu

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Bride to be – intensywne kurs z zakresu makijażu ślubnego. Szkolenie z certyfikatem NOUVEAU LASHES.

3000.00 PLN

3000,00 netto

Kup i zapłać później z TubaPay

 1. Wybierasz TP, płacisz później.
 2. Do 5000 bez formalności i żadnych zaświadczeń/oświadczeń/żyrantów.
 3. Sama wybierasz, na ile rat rozłożyć płatność, oraz z góry wiesz ile zapłacisz za tą możliwość – 3 (5%), 6 (10%) lub 12 (15%).
 4. Potrzebujesz tylko karty płatniczej z kwotą pierwszej raty na koncie.
 5. Nie musisz pamiętać o spłacaniu rat. TubaPay zrobi to za Ciebie w miesięcznych interwałach.
 6. Dzięki finansowaniu przez TP, możesz natychmiast skorzystać z naszej oferty.

Szczegółowe informacje: 603 270 619

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR

Firma Biar Beauty Group Agnieszka Broda-Sarnecka jako podmiot wprowadzający produkty do obrotu na terytorium kraju, wykonując obowiązek udostępniania publicznie informacji o realizacji celów w zakresie gospodarki odpadami, wynikający z art. 22a ustawy o odpadach z dnia 12 grudnia 2014 r. (t.j. Dz. U. 2021 poz. 779) informuje, że korzysta z pomocy de minimis, na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1114).