Roczna szkoła makijażu

Roczna szkoła makijażu

Przygotowaliśmy dla Was nowy program, niespodzianki o których poinformujemy podczas rozpoczęcia zajęć!

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

Kierunek Wizaż - I rok

Kierunek Wizaż - II rok

Renomowana i rekomendowana szkoła makijażu

Biar Beauty to szkoła na skalę światową.

Szkoła Biar Beauty Group realizuje autorski program szkoleń pozwalający poznać sztukę tworzenia makijażu. Co więcej, to właśnie tutaj można zaznajomić się z podstawami i tajnikami wizażu oraz poznać aktualne trendy obowiązujące na świecie.

Nasi uczniowie to osoby nie tylko z Polski, ale również z całej Europy m.in. Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Austrii, Hiszpanii, Niemiec. Posiadamy rekomendację za autorski program nauczania i wyróżnienie za profesjonalizm oraz wysoką jakością usług szkoleniowych przez miesięcznik Uroda i InStyle.

Absolwenci szkoły zdobywają pełne uprawnienia, aby podjąć pracę przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych, produkcjach telewizyjnych, mogą ubiegać się o pracę jako wizażyści dla marek kosmetycznych i zacząć współpracować z firmami kosmetycznymi, oraz wykonywać makijaże dla klientów indywidualnych.

Absolwenci szkoły to osoby chętnie zatrudniane przez pracodawców. Uzyskanie certyfikatu i dyplomu ukończenia rocznej szkoły Biar Beauty Group zwiększa możliwość zdobycia pracy. Szkoła również pomaga w zdobyciu pracy.

Obecnie pracujemy nad możliwością ukończenia szkolenia, który przygotuje Cię do prowadzenie zajęć z wizażu. Ta opcja pozwoli na poszerzenie swoich umiejętności i zostanie certyfikowanym Trenerem Wizażu.

Prestiż i wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy kilkunastoletniej naszej pracy i ciągłym doskonaleniu szkoleń oraz współpracy z najwybitniejszymi specjalistami w branży beauty i fashion. Najlepsze firmy kosmetyczne doceniły nasz profesjonalizm oraz wysoko wyszkolonych absolwentów, dlatego też zgłaszają się do nas z prośbą o pomoc w rekrutacji, a my chętnie polecamy naszych absolwentów.

Szkoła makijażu stworzona z pasją do makijażu i dzielenia się wiedzą.

Tryb tradycyjny ( zajęcia w weekend, w tygodniu ), dzienny, intensywny.

Biar Beauty to szkoła makijażu inna niż wszystkie. Wiemy, że nasi uczniowie to osoby zapracowane, prowadzące własne biznesy, rozwijające się, aktywne zawodowo jak i również z zagranicy, dlatego opierając się na naszym kilkunastoletnim doświadczeniu stworzyliśmy dla przyszłych wizażystów i nie tylko, niepowtarzalną szansę ukończenia szkoły w trzech trybach:

tradycyjnym tj. zajęcia w większości w weekend tj. 20 dni oraz w tygodniu tj. 13 dni – terminy podane są z wyprzedzeniem ( 33 zjazdy )

dziennym – zajęcia w wybrany dzień w tygodniu ( np. środy, 33 spotkania )

Bardzo nam zależy na Twojej obecności dlatego wprowadziliśmy zasadę – 100% frekwencji.

Terminy podajemy z wyprzedzeniem.

stecz1

Szkoła makijażu stawiająca na praktykę

My dla Was! Stawiamy na Wasz rozwój!

Stawiamy na Wasz rozwój dlatego śledzimy światowe trendy. Nasz program jest stale aktualizowany. Na każdych zajęciach poznasz inne techniki dzięki czemu wypracujesz sobie techniki pracy dogodne dla Ciebie oraz nauczysz się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Najzdolniejszym swoim absolwentom organizujemy praktyki podczas pokazów mody oraz sesji fotograficznych. Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce nie tylko kształcimy najzdolniejszych makijażystów w Polsce, ale i dbamy o ich rozwój dając im możliwość uczestniczenia i zdobywania doświadczenia, które otwiera drzwi do kariery. Ukończenie szkoły Biar Beauty daje również możliwość zdobycia tytułu i certyfikatu Trenera Wizażu. Nasi absolwenci mieli już okazję pracować z nami przy wielu ciekawych i interesujących projektach m.in. brali udział:

  • W programie: Ach co to był za ślub i Fotorodzinaka, tworzonym przez Justynę Steczkowską dla Polsat Cafe oraz Ninja Warrior Polska dla Polsat.
  • Współpraca z Michałem Szpakiem
  • Przy kampanii reklamowej dla Mohito, Bielenda.
  • W pokazie mody m.in. dla Anety Kręglickiej, Bartka Pilawskiego, MaxMara Weekend, Pinko, Liu Jo, Tru Trussardi, Versace Collection, Casadei, Potis&Verso, Missoni, William Sharp.
  • W sesjach reklamowych dla: Glamour, Tina, Olivia, Kobieta i Życie, ELLE, InStyle, Poradnik Domowy, Avanti i wielu innych.
  • W sesji zdjęciowej organizowanej dla renomowanej marki odzieżowej Laura Guidi i Mohito.
  • W Wyborach Miss Polski, Miss Moraw i Śląska, nasze absolwentki były odpowiedzialne za wykonanie makijaży dla wszystkich kandydatek. Miss Polski finał – emisja Polsat.
  • W projekcie filmowo-fotograficznym zorganizowanym dla studentów rocznej szkoły „Wielkie wyjście” w którym nasi studenci stylizowali, malowali i czesali modelki pod okiem naszych trenerów. Efekty sesji ukazały się na naszym kanale youtube oraz w Beauty Forum.
  • Dla Fundacji Charytatywnej ,,Gajusz” z której powstał kalendarz z udziałem polskich gwiazd i dzieci.

Profesjonalna kadra dydaktyczna

Kadra szkoły makijażu Biar Beauty to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach.

Kadra Biar Beauty to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, którzy biorą udział w najważniejszych wydarzeniach związanych z życiem Fashion i Beauty jak i również są wykładowcami na wyższych uczelniach na terenie całego kraju. Team tworzą specjaliści, z których porad regularnie korzystają największe gwiazdy polskiego show biznesu. To eksperci o ugruntowanej pozycji zawodowej. Razem z nimi stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i perfekcjonizm. Pedagodzy szkoły zapewniają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz innowacyjne materiały dydaktyczne. Wykładowcy szkoły makijażu to eksperci magazynów urodowych oraz jurorzy mistrzostw makijażu. Ogrom wiedzy przekazywanej absolwentom przez najlepszych ekspertów sprawia, iż studenci wyróżniają się umiejętnościami na tle innych osób zajmujących się wizażem.

Nauka na profesjonalnych produktach

Szkoła zapewnia pracę na szerokiej gamie prestiżowych i profesjonalnych produktach.

Szkoła zapewnia naszym studentom pracę na szerokiej gamie prestiżowych i profesjonalnych produktach m.in. Bobbi Brown, Smashbox, Beauty Blender, Anastasia Beverly Hills, Kat von D, Jeffree Star, Charlotte Tilbury, NYX, Tarte, Make Up For Ever, Inglot, Chanel, Tom Ford, Dior, Huda Beauty, Kryolan, Kiko, Revlon, Sephora i innych. Tak szeroki wachlarz kosmetyków zawdzięczamy naszej niezależności. Jako szkoła nie wiążemy się z żadną firmą kosmetyczną pozwala to naszym studentom podnosić umiejętności poprzez poznawanie zróżnicowanej gamy kosmetyków do wizażu, a co za tym idzie zwiększyć świadomość i umiejętności jako profesjonalny wizażysta. Nie ograniczamy się do kilku marek!

Szkoła zapewnia atrakcyjne rabaty dla uczestników szkoły na zakup produktów oraz pomaga zbudować w profesjonalny sposób kufer wizażysty.

Budowanie własnego portfolio

Profesjonalne sesje zdjęciowe.

W trakcie trwania nauki szkoła organizuje profesjonalne sesje zdjęciowe, które będziesz mógł wykorzystać do własnego portfolio. Przy sesji będziesz mieć niepowtarzalną okazję uzyskać zdjęcie do portfolio z makijażu, oraz zobaczyć jak wygląda prawdziwa, profesjonalna sesja zdjęciowa. Podczas trwania nauki otrzymasz profesjonalne zdjęcia z zabezpieczeniem prawnym. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy stanowisko z odpowiednim oświetleniem do robienia zdjęć przed i po. Podczas 12 miesięcy nauki poznasz tajniki jak poprawnie wykonać zdjęcie telefonem, umieszczać i oznaczać zdjęcia na portalach społecznościowych.

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Czas

Ukończenie szkoły musi nastąpić w ciągu roku akademickiego od momentu zapisania. Nabór jesienny (od września do sierpnia) oraz nabór zimowy (od lutego do stycznia).
*NOWOŚĆ! Tryb TYLKO weekendy!
* tryb tradycyjny
* tryb dzienny
Rekrutacja na wrzesień 2024 trwa.

Certyfikaty

Po ukończeniu nauki w Szkole Makijażu absolwenci otrzymują certyfikat ukończenia szkoły rocznej z nadanym indywidualnym numerem, dyplom w języku angielskim, zaświadczenie na druku MEN.

Elementy dodatkowe

Szkoła zapewnia atrakcyjne rabaty dla uczniów na zakup produktów oraz pomaga zbudować w profesjonalny sposób kufer wizażysty.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach. Szkoła mieści się w prestiżowej dzielnicy i o wysokim standardzie. Na terenie szkoły znajduje się drewniany taras - strefa relaksu. Miejsca parkingowe znajdują się bezpośrednio przy samej szkole bez dodatkowych opłat.

Zaplecze techniczne

U nas nie tracisz czasu na notatki, otrzymujesz szczegółowy podręcznik lub notatki z kompletnymi informacjami, takie rozwiązanie pozwala na praktyczne prowadzenie zajęć. Zapewniamy multimedialne prezentacje.

Dlaczego my

Biar Beauty Group to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Zapisz się

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR

Firma Biar Beauty Group Agnieszka Broda-Sarnecka jako podmiot wprowadzający produkty do obrotu na terytorium kraju, wykonując obowiązek udostępniania publicznie informacji o realizacji celów w zakresie gospodarki odpadami, wynikający z art. 22a ustawy o odpadach z dnia 12 grudnia 2014 r. (t.j. Dz. U. 2021 poz. 779) informuje, że korzysta z pomocy de minimis, na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1114).