Brow Design: Geometria, farba, nitkowanie oraz brow make up– nowy wymiar brwi!

Szkolenie skierowane do osób, które mają już doświadczenie w dziedzinie stylizacji brwi, chcących udoskonalić swoje umiejętności i techniki.

Szukasz czegoś więcej w dziedzinie stylizacji brwi?
Szkolenie poszerza wiedzę z zakresu stylizacji brwi oraz uczy nowych technik, które ułatwią pracę z trudnymi przypadkami. Omawiamy różne problemy i uczymy jak sobie z nimi radzić. Analizujemy produkty aby dobrać indywidualnie do klientki. Każda brew jest inna, odchodzimy od szablonowych, instagramowych brwi.
Gwarantujemy wysoką jakość szkoleń oraz solidną dawkę cennych informacji i godzin praktycznych w których wiedzę sprawdza się na modelkach. Z nami zawsze będziesz na czasie, szkolimy z najnowszymi trendami, które przywozimy z całego świata. Nasza kadra to pasjonaci z ogromnym doświadczeniem, którzy potrafią efektywnie przekazać swoją wiedzę.
BROWS CAN CHANGE EVERYTHING!

Po Po
Przed Przed

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

 • historia brwi
 • trendy w stylizacji brwi
 • anatomia budowy włosa
 • nauka mapowania nowego kształtu
 • kolorymetria- czyli dobór właściwego odcienia farby
 • nitkowanie- kiedy i dla kogo?
 • nauka nitkowania brwi oraz całej twarzy
 • spa brwi - masaż
 • botox na brwi
 • nauka makijażu brwi w aktualnych trendach
 • trudne przypadki - sposób postępowania
 • pielęgnacja po zabiegu
 • zdjęcie brwi do portfolio plus obróbka

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Lunch, napoje, poczęstunek na słodko.

Czas

9.00 - 17.00

Certyfikaty

Po odbytym kursie uczestniczka otrzymuje certyfikat Biar Beauty - międzynarodowe potwierdzenie umiejętności stylisty brwi.

Elementy dodatkowe

10% rabatu na produkty w dniu szkolenia

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach. Kurs odbywa się w kameralnych grupach 4 - 6 osobowych.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska z odpowiednim oświetleniem, pędzle, produkty do stylizacji brwi, produkty do demakijażu, szczegółowy skrypt na pendrive i świetna atmosfera. Każda z kursantek otrzymuje odrębne produkty do ćwiczenia stylizacji brwi.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Brow Design: nitkowanie, dekoloryzacja

1600 PLN 1100 PLN

Cena samego szkolenia.

Szkolenie indywidualne

2200 PLN 1700 PLN

Szkolenie absolwenci BBG

1500 PLN 1000 PLN

Cena promocyjna dla absolwentek rocznej szkoły Biar Beauty.

Pakiet szkoleń 2 w 1

2200 PLN 2000 PLN

Przy wyborze dwóch szkoleń ze stylizacji brwi otrzymasz 200 zł rabatu.

Dlaczego my

Biar Beauty Group to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR