Zdobądź nową profesję i międzynarodowy certyfikat. Szkolenie to nie wymaga znajomości technik przedłużania rzęs.

Wyjątkowa metoda poprawiająca kondycję rzęs, ekstremalnie czarne rzęsy dzięki produktom o przedłużonej trwałości. Pięknie ułożone, podniesione od samej nasady, wydłużone i zalotnie podwinięte. Kolagen zawarty w naszym zabiegu wypełnia rzęsę naturalną od nasady po same końce! Wszystko to dzięki użycia w trakcie szkolenia produktów brytyjskiej marki Nouveau Lashes. Najbardziej zaawansowana technika pielęgnacji rzęs w trakcie laminowania. Produkty bezpieczne, nie niszczą naturalnych rzęs. Hit stylizacji rzęs!

Naszym priorytetem jest, aby już na szkoleniu przygotować Cię do wykonywania zabiegu klientkom bez żadnych obaw.
Szkolenie jest prowadzone w małych grupach, umożliwiających każdej z Was kontakt z trenerem, który poświęca Wam maksimum czasu i uwagi. Poszczególne moduły zawierają część teoretyczną, ale przede wszystkim nacisk jest położony na część praktyczną. Masz możliwość wykonywania licznych ćwiczeń, omawiania przykładów i wykonania całego zabiegu na modelce - oczywiście pod ciągłą opieką trenera.

Po ukończonym szkoleniu gwarantujemy opiekę trenera.

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie zaproponować swoim klientkom pięknie wyglądające naturalne rzęsy, które są optycznie dłuższe, gęstsze, zdyscyplinowane oraz pięknie uniesione od samej nasady i wszystko to bez konieczności przedłużania. Efekt ekstremalnie czarnych rzęs dzięki farbie o przedłużonej trwałości - efekt utrzymuje się do 6 tygodni. I to nie wszystko.

Piękna oprawa oczu to podstawa makijażu, a rozwiązanie, które proponuje Nouveau Lashes sprawia, że spojrzenie jest zawsze na pierwszym planie.
Wyjątkowa metoda poprawiająca kondycję rzęs. Kolagen zawarty w naszym zabiegu wypełnia rzęsę naturalną od nasady po same końce!

Hit stylizacji rzęs!

1

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

 • informacje na czym polega zabieg laminacji rzęs
 • omówienie zabiegu laminacji rzęs krok po kroku
 • cykl życia rzęsy i jego wpływ na trwałość zabiegu
 • informacje o produktach wykorzystywanych podczas zabiegu
 • informacje na temat pielęgnacji rzęs po zabiegu
 • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
 • organizacja stanowiska pracy, BHP, karty klienta itp.
 • wykonanie zabiegu laminacji rzęs krok po kroku na modelce
 • prawidłowy dobór skrętu oraz kształtu stylizacji dla maksymalnego efektu
 • dobór czasu trzymania produktów względem kondycji rzęs naturalnych
 • różnorodne efekty względem kształtu oka i twarzy
 • farbowanie rzęs górnych i dolnych
 • botox kolagenowy
 • pielęgnacja i wskazania po zabiegu

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Laminacja rzęs kurs online

899 PLN 599 PLN

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.