Aktualności

Ninja Warrior Polska

Ninja Warrior Polska

Agnieszka Broda jako makijażystka prowadzących program Ninja Warrior Polska: Aleksandra Szwed, Łukasz "Juras" Jurkowski, Jerzy Milewski. Emisja programu w Polsat.
Biar Beauty, Agnieszka Broda – targi IMATS, Londyn 2019

Biar Beauty, Agnieszka Broda – targi IMATS, Londyn 2019

Od wielu lat priorytetem naszych działań jest "śledzenie" technik, trendów i przekazywanie zdobytej wiedzy podczas zajęć. Nasi kursanci, uczniowie zawsze pracują według najnowszych technik. Wszechstronność prowadzących zajęcia w Biar Beauty pozwala wypracować własny styl pracy. Stosowanie różnych faktur produktów oraz dostosowanie produktów do rodzaju cery i efektu jaki chcemy uzyskać to podstawa dojrzałej i doświadczonej wizażystki.
Światowa konferencja dystrybutorów Nouveau Lashes

Światowa konferencja dystrybutorów Nouveau Lashes

Agnieszka Broda wraz z trenerami Nouveau Lashes reprezentowała Polskę podczas światowej konferencji. Udział w niej wzięło 42 dystrybutorów, trenerów z całego świata. Dbamy o to, żeby nasze stylistki rzęs pracowały na najwyższej jakości produktach i według najnowszych i trwałych technik.
Miss Polski

Miss Polski

O makijaż uczestniczek w imieniu Biar Beauty zadbał zespół wspaniałych  makijażystów - absolwenci i uczniowie rocznej szkoły. Siedem dni wypełnionych makijażem. Dziękujemy za przepiękne makijaże. Jesteśmy z Was dumni.
SZKOLENIE PRODUKTOWE NYX Z WIZAŻYSTĄ MARKI

SZKOLENIE PRODUKTOWE NYX Z WIZAŻYSTĄ MARKI

25.06.2019 SZKOLENIE PRODUKTOWE NYX z wizażystą marki. Gość specjalny - Magdalena Graff, wizażystka firmy NYX Cosmetics - marka powstała w 1999 w Los Angeles. Kolory jak i klimat panujący w Kalifornii jest od zawsze inspiracją dla producentów kosmetyków tej marki i właśnie z nich najbardziej słynie. W szerokiej gamie produktów znajdziemy najbardziej pożądane, kolorowe a ilość ich odcieni zapiera dech. Magdalena Graff opowiedziała wyczerpująco zarówno o samej marce, najnowszych kosmetykach jak i o tych najbardziej wyszukanych, kultowych. Wykonała również swój autorski, zainspirowany latem makijaż, wpisujący się w obecne, najnowsze trendy. Niemal 4-godzinne spotkanie okazało się dla naszych uczennic bardzo inspirujące i bogate w nowinki kosmetyczne jak i techniczne. Jeśli jesteś zainteresowana/y spotkaniem z inspirującą, ciekawą osobowością ze świata makijażu, koniecznie obserwuj nasz profil facebooka, gdzie informacje o takich wydarzeniach wrzucamy na bieżąco. Koniecznie bądź z nami następnym razem.
SCENOZSTĄPIENIE

SCENOZSTĄPIENIE

Scenozstąpienie: jeden z największych koncertów na Śląsku, który zgromadził 40 tysięczną publiczność                  na Stadionie Śląskim, Miuosh i Nospr z zaproszonymi gośćmi. Miuosh, Kev Fox, Natalia Grosiak, Katarzyna Gadomska, Piotr Bogucki, Smolik, cały zespół Miuosha, chórki. Makijaż Biar Beauty wraz z absolwentkami            i uczestniczkami rocznej szkoły.
Silesia Fashion Day 2018

Silesia Fashion Day 2018

Silesia Fashion Day to wydarzenie kulturalno-modowe, które wpisało się na stałe w krajobraz wydarzeń Katowic. W dniach 22-23 września po raz kolejny nasze absolwentki (Gosia Gutowska, Izabela Heller-Bruner, Dorota Bosak, Monika Pietranek, Dominika Policht, Klaudia Kosińska) miały możliwość uczestniczyć w przygotowaniu tego wielkiego pokazu. Gwiazdą wieczoru był Maciej Zień ze swoją kolekcją "The best of".
Biar Beauty wspiera Dom Aniołów Stróżów

Biar Beauty wspiera Dom Aniołów Stróżów

"Ludzie bowiem to Anioły bez skrzydeł, i to jest właśnie takie piękne, urodzić się bez skrzydeł i wyhodować je sobie". Absolwentki i trenerki Biar Beauty: Gosia Gutowska, Julia Pachniewska, Ola Ozdoba, Marta Karpala, Gosia Wiśniewska oraz Kinga Kolasińska zaangażowały się w pomoc na rzecz stowarzyszenia Domu Aniołów Stróżów wykonując makijaże podopiecznym oraz uczestnikom gali, która odbyła 12 października w Katowicach.
SZKOLENIE PRODUKTOWE SMASHBOX

SZKOLENIE PRODUKTOWE SMASHBOX

25 września odbyło się cykliczne spotkanie z makijażystami marki Smashbox. Martyna Kic i Sebastian Gradzik wykonali makijaż naszej ślicznej modelki najnowszymi produktami tej marki. To zawsze niesamowita okazja podejrzeć zaawansowane techniki sławnych wizażystów oraz aktualne trendy w świecie makijażu.
THE MAKE UP SHOW in NEW YORK 2018

THE MAKE UP SHOW in NEW YORK 2018

Biar Beauty ponownie w Nowym Jorku. Trenerzy Agnieszka Broda i Karolina Kaja Śmieszek podczas targów The Make up Show. Kolejne triki poznasz podczas szkoleń, warsztatów. Nowości niedostępne w Polsce zagościły w naszych makijażowych szafach. Biar Beauty for U!
POKAZ KOLEKCJI BARTKA PILAWSKIEGO

POKAZ KOLEKCJI BARTKA PILAWSKIEGO

18 maja w katowickiej Fabryce Porcelany odbył się pokaz projektanta Bartka Pilawskiego. Pod okiem Gosi Wiśniewskiej studentki Biar Beauty w ramach praktyk miały okazję wykonać super makijaże na modelkach i modelach. Serdeczne podziękowania dla: Moniki Pietranek, Nicole Ślacan, Magdy Kowalskiej, Anny Ogórek, Gosi Gutowskiej, Justyny Romanów oraz Gosi Wiśniewskiej.
Pokaz mody Anety Kręglickiej dla marki x L’AF

Pokaz mody Anety Kręglickiej dla marki x L’AF

15 marca odbył się pokaz mody debiutanckiej kolekcji Anety Kręglickiej stworzonej we współpracy z polską marką L'AF. Piękne makijaże modelek wykonał Biar Beauty Team z udziałem absolwentek pod okiem Agnieszki Brody: Marta Wiola, Patrycja Skowron, Karolina Śmieszek, Angela Woźniak, Paulina Trepka, Ewelina Szpakowska, Ola Ozdoba oraz Magda Jachymek-Karaś. Pokaz swoją obecnością zaszczyciło wiele osób związanych ze środowiskiem show biznesu: Paulina Sykut-Jeżyna, Mariola Bojarska-Ferenc, Maciej Myszkowski, Małgorzata Pieńkowska, Natasza Urbańska, Maria Niklińska i wielu innych znakomitych gości.
Fashion Inside

Fashion Inside

10 marca odbyła się IV edycja Fashion Inside, wielkiego święta mody! Coroczne wydarzenie promuje młodych projektantów oraz łączy szeroko pojętą kulturę. Oprócz 5 pokazów odbył się konkurs dla stylistów, wystawa fashion, koncert Karoliny Abramowicz oraz występ artystyczny Aleksandry Bednarz finalistki mam talent. Nasze zdolne uczennice zadbały o piękne makijaże modelek a trener działu stylizacji Agnieszka Krajewska zasiadła jury konkursu.
Trenerzy BBG w Szanghaju.

Trenerzy BBG w Szanghaju.

Kadra Biar Beauty w Szanghaju. Na zdjęciu z Oscarem Vu pracującym dla Vogue. Podczas zajęć, warsztatów dowiesz się o trendach, produktach, ciekawostkach w makijażu z najdalszych zakątków świata. Efekty wspólnej pracy już niebawem.
Michał Szpak, makijaż Karolina Śmieszek.

Michał Szpak, makijaż Karolina Śmieszek.

Wielki koncert Michała Szpaka w Bydgoszczy. Na zdjęciu z naszym trenerem, wspaniałą makijażystką Karoliną Śmieszek i siostrą, która koncertuje wspólnie z Michałem.
WSPÓLNIE Z GWIAZDAMI WSPIERAMY FUNDACJĘ GAJUSZ

WSPÓLNIE Z GWIAZDAMI WSPIERAMY FUNDACJĘ GAJUSZ

12 znanych osób polskiego show-biznesu wzięło udział w sesji zdjęciowej dla łódzkiej Fundacji Gajusz. Zdjęcia wykonywane były w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Zbyszko w Wiączyniu pod Łodzią. Powstanie z nich kalendarz z okazji 20-lecia dzialania Fundacji. Agnieszka Broda wraz z  Patrycją Wojtyczok, Karoliną Śmieszek  oraz uczennicami rocznej szkoły zadbały o makijaże gwiazd. W akcji m.in. wzięły udział Grażyna Wolszczak, Paulina Holtz, Natasza Pavluchenko, Lidia Kopania, Karina Kunkiewicz, Joanna Majstrak, Monika Krzywkowska oraz Emil Biliński.
AGNIESZKA BRODA JUROR NYX FACE AWARDS POLSKA

AGNIESZKA BRODA JUROR NYX FACE AWARDS POLSKA

Po raz szósty na świecie, a po raz drugi w Polsce! Face Awards – najbardziej kreatywny konkurs dla pasjonatów makijażu i charakteryzacji. Agnieszka Broda wystąpiła jako juror wraz z Katosu, Zmalowaną i Danielem Sobieśniewskim
Agnieszka Broda na warsztatach Mario Dedivanovic & Kim Kardashian

Agnieszka Broda na warsztatach Mario Dedivanovic & Kim Kardashian

Dobry makijażysta to taki który podąża za trendami i ciągle się rozwija dlatego Agnieszka poleciała, aż do Dubaju aby dalej się szkolić i wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez makiażstę gwiazd Mario Dedivanovica gdzie modelką była jego ulubiona klientka Kim Kardashian.
International Make-Up Artist Trade Show w Londynie

International Make-Up Artist Trade Show w Londynie

IMATS LONDYN – Agnieszka Broda wraz z Karoliną Śmieszek  spotkały się w Londynie z ekspertami marek: Kat Von D, Mac Pro, Bobbi Brown, Danessa Myricks, Rodial i wielu innych. Podczas szkoleń przedstawia najnowsze techniki ze świata oraz produkty, które są niedostępne w Polsce.
Team Biar Beauty Group partnerem kolejnej edycji Silesia Fashion Day

Team Biar Beauty Group partnerem kolejnej edycji Silesia Fashion Day

Na tegorocznym Silesia Fashion Day nie mogło zabraknąć Naszego Teamu! Dbaliśmy o makijaże modelek, projektantów oraz prowadzących! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że od lat jesteśmy częścią tego wydarzenia i możemy widzieć jak się rozwija! Dziewczyny – piękne makijaże i świetna praca w zespole! Dziękujemy! Niebawem kolejne wydarzenia i kolejne wyzwania!
Biar Beauty Group na targach w Nowym Jorku – The Make up Show

Biar Beauty Group na targach w Nowym Jorku – The Make up Show

Team Biar Beauty Grup brał udział w jednych z największych targów makijażowych na świecie. Najbardziej utytułowani makijażyści prezentowali najnowsze kolekcje i trendy, które pojawią się w roku 2018. Zdobytą wiedzę chętnie przekazujemy podczas warsztatów i szkoleń.
Karolina Śmieszek i Agnieszka Broda na planie teledysku Beaty Kozidrak

Karolina Śmieszek i Agnieszka Broda na planie teledysku Beaty Kozidrak

W najnowszym teledysku Beaty Kozidrak będziecie mogli zobaczyć makijaże Karoliny – absolwentki Biar Beauty Group i Agnieszki. Taka szansa pojawiła się po pierwszej współpracy najszej uczennicy przy "Tańcu z Gwiazdami". Jesteśmy bardzo dumni z dynamicznego rozwoju naszych studentów oraz tego, że możemy im towarzyszczyć i być częścią ich makijażowej kariery.
Agnieszka makijażystką okładkowej sesji Avanti

Agnieszka makijażystką okładkowej sesji Avanti

Na okładce sierpniowego wydanie Avanti, makijaż w wykonaniu Agnieszki i naszego nowego trenera – Karoliny Śmieszek! A na 4 stronie produkty którymi jakimi ten letni makijaż został wykonany! Zachęcamy do lektury i poznania ulubionych produktów Naszych trenerów!
Agnieszka Broda wraz z absolwentką rocznej szkoły współpracuje przy tworzeniu edytorialu do gazety Avanti

Agnieszka Broda wraz z absolwentką rocznej szkoły współpracuje przy tworzeniu edytorialu do gazety Avanti

Niesamowite makijaże w letnim edytorialu który możecie zobaczyć w Avanti! Piękna rozświetona cera, delikatne kreski i brzoskwiniowy róż – subtelny makijaż na lato zgodnie z najnowszymi trendami! Piękne stylizacje i kolejna sesja w której mogła wziąć udział nasza absolwentka, która może pochwalić się świetnym doświadczeniem!
Studentki Biar Beauty Group na Silesia Fashion Day!

Studentki Biar Beauty Group na Silesia Fashion Day!

Studentki rocznej szkoły pod okiem naszych trenerów odpowiadały za makijaże na Silesia Fashion Day. Pierwszego dnia odpowiadały za kreatywne makijaże na pokazach młodych projektantów a drugiego dnia malowały nie tylko piękne modelki prezentujące kolekcje światowych marek, ale również miały możliwość pomalować takie gwiazdy jak Krzysztof Ibisz czy Natasza Urbańska! Zgrany Team BBG został doceniony przez organizatorów. Zapowiada się dalsza owocna współpraca.
Pokaz mody dla marki TWIN-SET z Joanną Horodyńską

Pokaz mody dla marki TWIN-SET z Joanną Horodyńską

Nasze studeni dbają o makijaże na serii pokazów w całej Polsce prowadzonych przez Joannę Horodyńską! Prezentują najnowsze trendy w makijażu i zdobywają cenne doświadczenie, oczywiście prezentując swoje interpretacje makijaży prosto ze świata mody. Efekt końcowy – niesamowity, nie ma się co dziwić… praktyka czyni mistrza!
Absolwentka rocznej szkoły Biar Beauty Group makijażystką Sarsy

Absolwentka rocznej szkoły Biar Beauty Group makijażystką Sarsy

Team Biar Beauty Group wraz z absolwentkami naszej szkoły miał okazję współpracować z wieloma gwiazdami! Dziewczyny miały okazję spróbować swoich sił w pracy z celebrytami. Na Pudelku możecie zobaczyć pracę Klaudi Kosińskiej która wykonała makijaż, finalistce The Voice of Poland – Sarsie!
Sesja okładkowa dla magazynu URODA ŻYCIA

Sesja okładkowa dla magazynu URODA ŻYCIA

W najnowszym magazynie Uroda Życia, Agnieszka Broda malowała Edytę Olszówkę do okładkowej sesji zdjęciowej. Piękna aktorka została pomalowana zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Zachęcamy przestudiowania nowego numeru. W środku rozkładówka z sesji zdjęciowej!
Wybory Miss Moraw i Śląska 2015

Wybory Miss Moraw i Śląska 2015

Nasze absolwentki razem z nami na wyborach Miss Moraw i Śląska. O makijaże kandydatek zadbały Małgorzata Pająk, Anita Baron, Aneta Łaszczewska, Jowita Barcz. Gratulujemy pięknych makijaży!
Sesja zdjęciowa dla marki Bielenda

Sesja zdjęciowa dla marki Bielenda

Ostatnio Agnieszka Broda, Marta Wiola i studenka naszej rocznej niepublicznej szkoły Agnieszka Kosieradzka miały okazję malować modelki do sesji dla marki Bielenda. Twarzą kampanii była piękna Edyta Olszówka z którą mieliśmy przyjemność kolejny raz współpracować. Efekty pracy zespołu Biar Beauty Group zobwczycie niebawem w gazecie VIVA i Uroda Życia.
Wyjątkowa sesja z Edytą Olszówką

Wyjątkowa sesja z Edytą Olszówką

Wyjątkowa sesja z Edytą Olszówką – kapania dla marki Bielenda. W oku obiektywu Izy Grzybowskiej stanęła piękna aktorka Edyta Olszówka. Makijaż oraz rzęsy w wykonaniu Agnieszki Brody i Anny Kubicy, za fryzurę odpowiadał Maciej Maniewski. Efekty sesji można śledzić w magazynach urodowych, na bilbordach w całej Polsce.
Agnieszka Broda i Justyna Steczkowska-Metamorfoza Beaty

Agnieszka Broda i Justyna Steczkowska-Metamorfoza Beaty

Metamorfoza Beaty. Na początku był stres… Agnieszka zadbała nie tylko o makijaż, ale i o rozluźnienie zestresowanej bohaterki. Justyna zrobiła przepiękne zdjęcia, które z pewnością będą oglądały dzieci, a potem dzieci dzieci. Niesamowite światło i wnętrza domu Vitkac tego to marzenie każdej osoby pracującej na planie. Nasza bohaterka Beata powiedziała: „Nie maiłam pojęcia, że jestem taka ładna” Drogie Panie każda z Was powinna kiedyś stanąć przed obiektywem i zrobić sobie piękne zdjęcia :- )
Sesja dla Mohito wiosna/lato 2014

Sesja dla Mohito wiosna/lato 2014

Agnieszka Broda wraz z absolwentkami III stopnia Advanced Pro – Matydlą Jedynak i Anną Wasik przygotowały makijaże najsłynniejszych polskich blogerek: Jessici Mercedes, Jestem Kasia i Charlize Mystery. Efekty sesji będzie można podziwiać w kampanii marki na wiosnę/lato 2014.
Na planie sesji zdjęciowej z Adą Szulc

Na planie sesji zdjęciowej z Adą Szulc

Ostatni pracowity weekend spędziliśmy w Warszawie na planie sesji zdjęciowej z udziałem Ady Szulc. Już niedługo efekty pracy specjalistów będziecie mogli podziwiać w jednym z czołowych magazynów mody.
Współpraca Agnieszki Brody i Giny Brooke makijażystki hollywoodzkich gwiazd

Współpraca Agnieszki Brody i Giny Brooke makijażystki hollywoodzkich gwiazd

Razem z Giną Brooke, która malowała między innymi Madonnę, Evę Longorię, Gwyneth Paltrow, Kate Moss, Kim Kardashian czy Anne Hathaway, pracowałyśmy nad najnowszym projektem marki Intraceuticals.  Gina tłumaczyła jak ważne jest odpowiednie przygotowanie cery pod makijaż, a Agnieszka wykonała makijaż, jej modelką była Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010. Relacja ze spotkania w: Viva, Uroda.
Nasze absolwentki podczas pracy przy „Fotorodzince”

Nasze absolwentki podczas pracy przy „Fotorodzince”

Jak wiecie na planie kolejnych odcinków „Fotorodzinki” towarzyszą nam nasze absolwentki. Tym razem była to Hanna Kincer i Karolina Śmieszek. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie dziewczyny w akcji!
Justyna Steczkowska na planie „Fotorodzinki”

Justyna Steczkowska na planie „Fotorodzinki”

Kolejny odcinek programu „Fotorodzinka” to kolejne stylizacje i makijaże. Na planie wizażyści pracują nie tylko nad wizerunkiem uczestników, ale również głównej prowadzącej i fotograf – Justyny Steczkowskiej.
Warsztaty z Elle

Warsztaty z Elle

Na początku września, w Agnieszka Broda School of Make Up odbyły się kolejne warsztaty makijażowe. Wzięły w nich udział wybrane czytelniczki magazynu Elle. Zapoznały się one z najnowszymi, światowymi trendami w sztuce makijażu, a także z doskonałymi metodami stylizacji i przedłużania rzęs Let’s Go by Nouveau Lashes. Pod okiem Agnieszki Brody, Dyrektora kreatywnego szkoły oraz jej zespołu, uczestniczki uczyły się makijażowych tricków, odkrywały i kreowały swój nowy image oraz podziwiały metamorfozy koleżanek. Reportaż z warsztatów, a w nim ekscytujące efekty tych stylizacji, będzie można oglądać w najbliższym numerze miesięcznika – przekonajcie się jak atrakcyjnie można wyglądać w makijażu wykonanym pod okiem specjalistów Agnieszka Broda School of Make up oraz w rzęsach Let’s Go by Nouveau Lashes. Partnerem warsztatów była marka kosmetyczna Bielenda, która przedstawiła premierową linię kosmetyków Biotechnologa Ciekłokrystaliczna 7D.
Podbij świat mody – warsztaty z Karoliną Malinowską

Podbij świat mody – warsztaty z Karoliną Malinowską

Szkoła wizażu Agnieszka Broda School of Make Up cyklicznie organizuje spotkania i warsztaty ze znanymi osobami świata mody. 27 maja 2012 w katowickim hotelu Monopol odbyły się warsztaty Fashion&Make Up z udziałem Karoliny Malinowskiej. Podczas spotkania zaprezentowano trendy w makijażu i w modzie na sezon jesień zima 2012. Uczestniczki warsztatów wzięły również udział w zajęciach kreatywnych, gdzie świeżo poznane tendencje przełożyły na kreacje. Stroje wykonane zostały z nietypowych materiałów. Co więcej, dziewczyny miały również niepowtarzalną okazję porozmawiać z Karoliną Malinowską na tematy związane ze światem mody. Podczas spotkania odbył się pokaz makijażu wykonanego przez Agnieszkę Brodę z myślą o nadchodzącej jesieni i zimie. Natomiast Anna Kubica zaprezentowała najnowszą metodę przedłużania rzęs stworzoną przez markę Nouveau Lashes – Nouveau HD.
Backstage „Ach co to był za ślub”

Backstage „Ach co to był za ślub”

Już 29 maja o 16.30 na Polsat Cafe będziecie mieli możliwość zobaczenia drugiego odcinka programu: ,,Ach co to był za ślub’. Agnieszka Broda malowała do ślubu Basię. Stylizacja miała miejsce w Rogowie koło Wodzisławia Śląskiego. Efekt zjawiskowych rzęs Nouveau Lashes zaaplikowała Anna Kubica – główny trener metody w Polsce.
Agnieszka Broda i Justyna Steczkowska na planie

Agnieszka Broda i Justyna Steczkowska na planie

Już 29 maja o 16.30 na kanale Polsat Cafe będziecie mieli możliwość zobaczenia drugiego odcinka programu: „Ach co to był za ślub”. Agnieszka Broda malowała do ślubu Basię. Stylizacja miała miejsce w Rogowie koło Wodzisławia Śląskiego. Efekt zjawiskowych rzęs Nouveau Lashes zaaplikowała Anna Kubica – główny trener metody w Polsce.
Warsztaty Elle

Warsztaty Elle

Z początkiem jesieni w centrum szkoleniowym profesjonalnej szkoły wizażu i stylizacji Agnieszka Broda School of Make Up odbyły się wyjątkowe warsztaty. Do odwiedzenia szkoły i udziału w warsztatach zaprosiliśmy wybrane czytelniczki luksusowego magazynu Elle. Podczas tego spotkania – zorganizowanego przez nas i redakcję magazynu Elle, czytelniczki miały okazję zapoznać się z najważniejszymi tajnikami sztuki makijażu, a także najdoskonalszymi metodami stylizacji i przedłużania rzęs Nouveau Lashes oraz Blink & Go. Całe warsztaty oraz te spektakularne przemiany dokumentował fotograf magazynu Elle, a wszystkiemu przyglądała się bacznym wzrokiem Izabela Skoniecza, Brand Manager Magazynu Elle. Reportaż z warsztatów możecie zobaczyć w grudniowym numerze Elle, który ukaże się na rynku na początku listopada. Zachęcamy do sięgnięcia po magazyn – zobaczcie nasze wspólne dzieło, przekonajcie się, jak atrakcyjnie można wyglądać w makijażu wykonanym pod okiem specjalistów Agnieszka Broda School of Make up oraz w rzęsach Blink&Go.
Współpraca przy Dzień Dobry Dniu

Współpraca przy Dzień Dobry Dniu

Agnieszka Broda i Anna Kubica miały przyjemność współpracować przy produkcji klipu: „Dzień Dobry Dniu” Oli Nieśpielak. Zmysłowy efekt podkreślenia rzęs metodą Blink&Go oraz kreacja makijaży dopełniły całości wizerunku aktorki. Już wkrótce pełna relacja z planu i teledysk w pełnej krasie! Więcej informacji na www.aleksandraniespielak.com
PFR