Jedno szkolenie - 6 makijaży.

Od wielu lat naszą pasją jest prowadzenie szkoleń. Przemyślany program, który wprowadzi Cię na najwyższy poziom makijażu. Poznaj najnowsze techniki, pokażemy Ci różne triki, z ogromną przyjemnością i pasją przekażemy wszystko, co wiemy. Na tym szkoleniu skupiamy się na makijażach, które cieszą się największą popularnością wśród klientek. Skupimy się na najczęstszych problemach: problematyczna cera, opadająca powieka, kreska. Ukończenie tego szkolenia, umożliwi Ci przyjęcie pakietu osób w najważniejszym dniu, jakim jest ŚLUB. Jedno szkolenie - 6 najważniejszych makijaży.

To szkolenie jest dla:
- osób, które są samoukami, pasjonują się makijażem, ale chcą usystematyzować swoją wiedzę
- dla wizażystów, którzy chcą pracować według najnowszych technik i trendów, nauczyć się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak robić zdjęcia i jak je obrabiać, poczujesz ogromny postęp w sposobie wykonywania makijaży.

Szkolenie prowadzi Agnieszka oraz Pola. Agnieszka prowadzi szkolenia od 2004 roku, stale rozwija swój warsztat. Z pozytywną energią i bez tajemnic dzieli się swoją wiedzą. Jako makijażystka doceniona i laureatka wielu nagród, rekomendacji oraz statuetek, ale to zadowolone klientki i topowe makijażystki w Polsce są jej wizytówką. Kocha makijaże użytkowe oraz modowe, wystarczy popatrzyć na Instagram, że jest w stanie wykonać każdy makijaż, ponieważ jak sama mówi, dla dobrego szkoleniowca nie ma żadnego problemu. Pola w Biar Beauty prowadzi szkolenia od 7 lat. Tworzy przepiękne, estetyczne makijaże, które przyciągają uwagę. To wspaniały szkoleniowiec. Jej rolki, zdjęcia podziwiają miłośniczki makijażu. Nauczy Cię, na co zwrócić uwagę. Razem z Agnieszką tworzą wspaniałą i kreatywną atmosferę podczas zajęć.

Podczas szkolenia ćwiczymy na zaproszonych modelkach lub koleżankach.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

 • Przygotowanie cery do makijażu, kształty i proporcje twarzy i oczu, konturowanie na mokro i sucho. Triki na perfekcyjne wykonanie.
 • Makijaż wieczorowy: latte make-up, smokey eye w wersji glow. Jak pracować z cieniami matowymi oraz przetransformować makijaż w wersję total glow. Modne ozdoby na twarzy.
 • Makijaż na trudnej cerze, oczy w stylu foxy. Dokładne umówienie jak wykonać perfekcyjną, przydymioną i wodoodporną kreskę, jak ją poprawić. Trwałe usta 3D.
 • Makijaż spotlight powiększający powiekę. Jak poprowadzić idealną ramę makijażu oczu.
 • Trudna cera. Makijaż kobiety dojrzałej. Opadająca powieka, zmarszczki, pory, opuchlizna, brak brwi itp. Przygotowanie cery Pana Młodego.
 • Makijaż ślubny 2024. Na co zwrócić uwagę. Jak wyróżnić się na rynku? Triki na wodoodporny od a do z makijaż ślubny. Przygotowanie dekoltu, ciała Pani Młodej. Trendy 2024.
 • Co należy kupić do kufra, niezbędne minimum, szybki start.
 • Wodoodporny makijaż oczu - praca na różnych, najnowszych produktach: cienie w kremie, szminki, tinty, eyelinery, bazy.
 • Omówienie przygotowania do makijażu próbnego, makijażu właściwego. Jak wyróżnić się na rynku.
 • Karty klienta, zgoda na wizerunek.
 • Makijaż flash - co zrobić kiedy spóźni się nasza klientka? Szybki i piękny makijaż.
 • Zdjęcie, filmik wykonany przy pomocy telefonu. Retusz zdjęć i filmu. Praca podczas szkolenia nad zdjęciami.
 • PODCZAS SZKOLENIA OMÓWIMY:
 • produkty, które warto mieć: pędzle, plan kufra,
 • pielęgnacja,
 • analiza kształtów i proporcji twarzy,
 • techniki korekcyjne makijażu oka,
 • dobór koloru cieni do oczu - harmonia, kontrast.

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Czas

5 dni, jeden dni online (pielęgnacja, kształty i proporcje twarzy, oczu, omówienie produktów, pokaz makijażu).

Certyfikaty

Prestiżowy certyfikat najlepszej szkoły makijażu w Polsce.

Elementy dodatkowe

Zapewniamy pędzle i kosmetyki do pracy, otrzymujesz gąbeczki i puszek, teczkę z ankietami dla klienta, rzęsy na pasku oraz kępki, szczegółowy skrypt makijażowy.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.
Bezpłatny parking.

Zaplecze techniczne

4 intensywne dni praktyki, każdy otrzymuje indywidualne wskazówki. Zajęcia odbywają się w pięknie wyposażonych salach.
Profesjonalne stanowiska do makijażu wraz z oświetleniem, dostęp do biżuterii, do stylizacji, akcesoria do włosów.
Produkty do demakijażu, pędzle, bogato wyposażone szafy do makijażu.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Intensywny w kameralnej grupie: Katowice

3299 PLN 2507.24 PLN

Kameralne kilkuosobowe grupy
17-20.06.2024 wolne miejsca
9-12.07.2024 wolne miejsca

Możliwość płatności w ratach lub odroczony system płatności. MEDIRATY.

Kup i zapłać później z TubaPay

 1. Wybierasz TP, płacisz później.
 2. Do 5000 bez formalności i żadnych zaświadczeń/oświadczeń/żyrantów.
 3. Sama wybierasz, na ile rat rozłożyć płatność, oraz z góry wiesz ile zapłacisz za tą możliwość – 3 (5%), 6 (10%) lub 12 (15%).
 4. Potrzebujesz tylko karty płatniczej z kwotą pierwszej raty na koncie.
 5. Nie musisz pamiętać o spłacaniu rat. TubaPay zrobi to za Ciebie w miesięcznych interwałach.
 6. Dzięki finansowaniu przez TP, możesz natychmiast skorzystać z naszej oferty.

Szczegółowe informacje: 603 270 619

Q&A

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR

Firma Biar Beauty Group Agnieszka Broda-Sarnecka jako podmiot wprowadzający produkty do obrotu na terytorium kraju, wykonując obowiązek udostępniania publicznie informacji o realizacji celów w zakresie gospodarki odpadami, wynikający z art. 22a ustawy o odpadach z dnia 12 grudnia 2014 r. (t.j. Dz. U. 2021 poz. 779) informuje, że korzysta z pomocy de minimis, na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1114).