kursy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Kurs Ekspert makijażu ślubnego

Szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą wykonywać lub wykonują już makijaże ślubne i chcą podszkolić swój warsztat. To szkolenie pozwoli Ci obsłużyć pakiet osób - makijaż Panny Młodej, makijaż mamy, babci (cery dojrzałej), przygotowanie cery Pana Młodego, oraz najmodniejszy makijaż w stylu foxy eyes. Makijaż flash.

Poznaj szczegóły
makijaż_foxy_eyes

Kurs makijażu od podstaw

Od wielu lat naszą pasja jest prowadzenie szkoleń. Przemyślany program, który wprowadzi Cię na najwyższy poziom makijażu. Poznaj najnowsze techniki, pokażemy Ci różne triki, z ogromną przyjemnością i pasją przekażemy wszystko co wiemy. GOODIE BAG NA START. Szkolenia online o wartości 600 PLN GRATIS!

Poznaj szczegóły
zawansowane

Indywidualna nauka makijażu dla wizażystów

Oferujemy indywidualny warsztat makijażu na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym. Dla osób preferujących indywidualny tok nauczania oferujemy całodniowe warsztaty z Agnieszką Brodą oraz wykwalifikowanymi trenerami. Dla chętnych proponujemy bezpłatny, dodatkowy dzień ćwiczeń w grupie.

Poznaj szczegóły

Kurs makijażu indywidualnego – bądź piękna

Czas spędzony z profesjonalistą to wyjątkowa okazja aby w sposób umiejętny podkreślić swoja urodę. Na zachęcamy do przyniesienia swojej kosmetyczki w celu doboru kosmetyków indywidualnie do Twoich potrzeb. Na spotkanie zapraszamy w makijażu. Pomysł na prezent: KUP VOUCHER.

Poznaj szczegóły
marta_gaska_nano_lifting

Szkolenie Mediect Airbrush Nano-lifting

Airbrush to urządzenie do pielęgnacji i wykonywania bezinwazyjnego zabiegu Nano-liftingu.

Poznaj szczegóły

Wybierz najlepszy kurs dostępny na polskim rynku

Zapisz się

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR