kursy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

PIERWSZY ST

Kurs makijażu I, II stopnia, Foundation Pro

Kompleksowy kurs makijażu I i II stopnia oferuje nie tylko wiedzę i kształtowanie umiejętności z dziedziny wizażu, ale i pielęgnacji cery oraz znaczeniu kolorów w makijażu.

Poznaj szczegóły
slubny-weeding-pro

Kurs Ekspert makijażu ślubnego

Wyróżnij się na tle konkurencji. Wykorzystaj nasze doświadczenie.

Poznaj szczegóły
3st

Kurs makijażu III stopnia, Advanced Pro

Na podstawie doświadczeń zdobytych przez lata pracy eksperci Biar Beauty pragną podzielić się autorskimi technikami oraz wypracowanymi umiejętnościami w zakresie makijażu zaawansowanego: makijaż ślubny, makijaż do sesji oraz makijaże, które cieszą się powodzeniem na Instagramie.

Poznaj szczegóły
zawansowane

Indywidualna nauka makijażu dla wizażystów

Oferujemy indywidualny warsztat makijażu dla osób początkujących oraz osób zaawansowanych. Dla osób preferujących indywidualny tok nauczania oferujemy całodniowe warsztaty z Agnieszką Brodą oraz wykwalifikowanymi trenerami.

Poznaj szczegóły

Kurs makijażu indywidualnego – bądź piękna

Czas spędzony z profesjonalistą to wyjątkowa okazja dokonania przeglądu kosmetyczki oraz doboru kosmetyków indywidualnie do Twoich potrzeb.

Poznaj szczegóły

Zajęcia z kolorem

Analiza kolorystyczna to jedno z najważniejszych narzędzi potrzebnych w pracy wizażystki i stylistki. Poznaj ją w szkole, która jako pierwsza w Polsce zastosowała międzynarodowy typ analizy kolorystycznej.

Poznaj szczegóły
stylizacja

Kurs stylizacji I, II stopnia

Jeśli chcesz zaistnieć w świecie profesjonalnych stylistów, nasz nowatorski kurs stylizacji I i II stopnia przeznaczony jest właśnie dla Ciebie.

Poznaj szczegóły
pwwb

Kurs profesjonalnego wizerunku w biznesie

Esencją profesjonalnego wizerunku powinna być pełna harmonia pomiędzy tym, jak wyglądamy, jacy jesteśmy i gdzie pracujemy.

Poznaj szczegóły
ps

Kurs personal shopper

Umiejętność pracy z klientem, znajomość kanonów mody i trendów oraz umiejętność wykorzystania tego w praktyce to wyznaczniki jednego z naszych najbardziej bestsellerowych kursów.

Poznaj szczegóły
foto066

Kurs stylizacji ślubnej

Szeroki program szkolenia wprowadzi Cię w świat stylizacji ślubnej, poznasz jej sekrety i tajniki, dzięki czemu spełnisz oczekiwania każdej, najbardziej wymagającej klientki, jaką jest Panna Młoda.

Poznaj szczegóły

Wybierz najlepszy kurs dostępny na polskim rynku

Zapisz się

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.