kursy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

makijaz-slubny

Kurs makijażu Foundation Pro

Poznaj najnowsze techniki, pokażemy Ci różne triki, z ogromną przyjemnością i pasją przekażemy wszystko co wiemy. Kompleksowy kurs makijażu oferuje nie tylko wiedzę i kształtowanie umiejętności z dziedziny wizażu, ale i pielęgnacji cery oraz znaczeniu kolorów w makijażu. To przemyślany program, który w sposób przyjazny, wprowadzi Cię na wyższy poziom makijażu! GOODIE BAG NA START

Poznaj szczegóły

Kurs Ekspert makijażu ślubnego

Wyróżnij się na tle konkurencji. Wykorzystaj nasze doświadczenie.

Poznaj szczegóły
3st

Kurs makijażu dla zaawansowanych, Advanced Pro

Na podstawie doświadczeń zdobytych przez lata pracy eksperci Biar Beauty zapraszają na wyjątkowe szkolenie. Podzielą się autorskimi technikami oraz wypracowanymi umiejętnościami w zakresie makijażu zaawansowanego: makijaż ślubny, makijaż do sesji oraz makijaże, które cieszą się powodzeniem na Instagramie.

Poznaj szczegóły
marta_gaska_nano_lifting

Szkolenie Mediect Airbrush Nano-lifting

Airbrush to urządzenie do pielęgnacji i wykonywania bezinwazyjnego zabiegu Nano-liftingu.

Poznaj szczegóły
zawansowane

Indywidualna nauka makijażu dla wizażystów

Oferujemy indywidualny warsztat makijażu na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym. Dla osób preferujących indywidualny tok nauczania oferujemy całodniowe warsztaty z Agnieszką Brodą oraz wykwalifikowanymi trenerami. Jako jedyni dla chętnych proponujemy bezpłatny, dodatkowy dzień ćwiczeń w grupie.

Poznaj szczegóły

Kurs makijażu indywidualnego – bądź piękna

Czas spędzony z profesjonalistą to wyjątkowa okazja aby w sposób umiejętny podkreślić swoja urodę. Na zachęcamy do przyniesienia swojej kosmetyczki w celu doboru kosmetyków indywidualnie do Twoich potrzeb. Pomysł na prezent: KUP VOUCHER

Poznaj szczegóły

Wybierz najlepszy kurs dostępny na polskim rynku

Zapisz się

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR