Stylizacja rzęs

Profesjonalne szkolenia ze stylizacji rzęs na kilku poziomach zaawansowania.

METODA 1:1 – 3 metody w cenie 1!

Nouveau Lashes to doskonałe metody przedłużania, zagęszczania i stylizacji rzęs obecne w kraju już od 2007 roku. Produkty produkowane w Europie. Pionier przedłużania rzęs w Polsce.

Poznaj szczegóły
1

LAMINACJA RZĘS I BRWI. Botox

Nie tylko wydłużone, uniesione u nasady, nawilżone rzęsy, ale również brwi z nadanym nowym kształtem i kierunkiem wzrostu. Wszystko to dzięki jednemu szkoleniu i użyciu tych samych produktów brytyjskiej marki Nouveau Lashes. Produkty bezpieczne, nie niszczą naturalnych rzęs.

Poznaj szczegóły

GLOBAL VOLUME – Instagramowa stylizacja rzęs.

Szkolenie dla osób zaawansowanych, które ukończyły kurs z zakresu aplikacji rzęs co najmniej metodą VOLUME 2-3D i chciałyby udoskonalić swoje umiejętności oraz nabyć nowe umiejętności z zakresu budowania różnych efektów stylizacji rzęs.

Poznaj szczegóły
metoda-objętościoa

METODA OBJĘTOŚCIOWA-poziom zaawansowany (2 w 1)

Obowiązkowa pozycja w menu każdej profesjonalnej stylistki rzęs. Daje ona możliwość maksymalnego zagęszczenia rzęs nawet przy minimalnej ilości rzęs naturalnych bądź rzęsach bardzo delikatnych. Szkolenie przeznaczone dla osób mających już styczność ze stylizacją rzęs, np. metodą 1:1.

Poznaj szczegóły
instruktorski-brwi-rzesy

INSTRUKTOR LAMINACJI brwi lub/i rzęs

Dołącz do instruktorów brytyjskiej marki NOUVEAU LASHES.

Poznaj szczegóły
marta-rzesy

Autorskie szkolenie: Profesjonalna stylizacja oka! Szkolenie z certyfikatem NOUVEAU LASHES

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób, które prowadzą swoją działalność gospodarczą bądź też są zatrudnione w salonach/gabinetach (kosmetyczek, kosmetologów) związanych z branżą Beauty - chcących wprowadzić do swojego portfolio usługę z zakresu profesjonalnej stylizacji oka ze szczególnym uwzględnieniem metod: koloryzacji, liftingu, botoxu oraz laminacji rzęs i brwi.

Poznaj szczegóły
1

LAMINACJA RZĘS. Botox

Wyjątkowa metoda poprawiająca kondycję rzęs, ekstremalnie czarne rzęsy dzięki produktom o przedłużonej trwałości. Pięknie ułożone, podniesione od samej nasady, wydłużone i zalotnie podwinięte. Kolagen zawarty w naszym zabiegu wypełnia rzęsę naturalną od nasady po same końce! Wszystko to dzięki użyciu w trakcie szkolenia produktów brytyjskiej marki Nouveau Lashes. Produkty bezpieczne, nie niszczą naturalnych rzęs.

Poznaj szczegóły

Wybierz najlepszy kurs dostępny na polskim rynku

Zapisz się

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR

Firma Biar Beauty Group Agnieszka Broda-Sarnecka jako podmiot wprowadzający produkty do obrotu na terytorium kraju, wykonując obowiązek udostępniania publicznie informacji o realizacji celów w zakresie gospodarki odpadami, wynikający z art. 22a ustawy o odpadach z dnia 12 grudnia 2014 r. (t.j. Dz. U. 2021 poz. 779) informuje, że korzysta z pomocy de minimis, na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1114).