Skip to content Skip to footer

PRAKTYKI Z BIAR BEAUTY

Witaj w naszej szkole makijażu, gdzie Twoja pasja może stać się Twoją profesją! W Biar Beauty Group kładziemy ogromny nacisk na praktyczne doświadczenie, dlatego oferujemy naszym uczniom nie tylko bogaty program edukacyjny, ale także możliwość odbycia zarówno płatnych, jak i bezpłatnych praktyk z zakresu makijażu, stylizacji fryzur, masaży kobido oraz kosmetologii estetycznej.

Dzięki naszym partnerom biznesowym, możemy zapewnić naszym uczniom realne doświadczenie w pracy zawodowej. Współpracujemy z najlepszymi salonami, studiami fryzjerskimi, fotograficznymi oraz gabinetami kosmetologicznymi, podczas eventów oraz programów telewizyjnych (w stacji TVN i TTV), co daje naszym studentom możliwość pracy z prawdziwymi klientami i zdobycie niezbędnych umiejętności praktycznych.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z makijażem i stylizacją, czy też chcesz doskonalić swoje umiejętności zawodowe, nasza szkoła oferuje Ci szeroki wachlarz kursów z zakresu makijażu, wizażu, stylizacji i przedłużania włosów, marketingu w branży beauty oraz kosmetologii estetycznej i praktyk, dopasowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dołącz do nas już dziś i rozpocznij swoją drogę do kariery w fascynującym świecie beauty!

Szkoła Makijażu Katowice Śląsk Biar Beauty Certyfikaty