"Loading..."

kursy

kursy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

_11A1706a

Indywidualna nauka makijażu dla wizażystów

Oferujemy indywidualny warsztat makijażu dla osób początkujących oraz osób zaawansowanych. Dla osób preferujących indywidualny tok nauczania oferujemy całodniowe warsztaty z Agnieszką Brodą oraz wykwalifikowanymi trenerami.

Poznaj szczegóły
PIERWSZY ST

Kurs makijażu I, II stopnia, Foundation Pro

Kompleksowy kurs makijażu I i II stopnia oferuje nie tylko wiedzę i kształtowanie umiejętności z dziedziny wizażu, ale i demakijażu, pielęgnacji cery oraz znaczeniu kolorów w makijażu.

Poznaj szczegóły
3st

Kurs makijażu III stopnia

Na podstawie doświadczeń zdobytych przez lata pracy eksperci Biar Beauty pragną podzielić się autorskimi technikami oraz wypracowanymi umiejętnościami w zakresie makijażu zaawansowanego: makijaż ślubny, makijaż do sesji oraz makijaże, które cieszą się powodzenie na Instagramie.

Poznaj szczegóły

Kurs makijażu indywidualnego – bądź piękna

Czas spędzony z profesjonalistą to wyjątkowa okazja dokonania przeglądu kosmetyczki oraz doboru kosmetyków indywidualnie do Twoich potrzeb.

Poznaj szczegóły

Zajęcia z kolorem

Analiza kolorystyczna to jedno z najważniejszych narzędzi potrzebnych w pracy wizażystki i stylistki. Poznaj ją w szkole, która jako pierwsza w Polsce zastosowała międzynarodowy typ analizy kolorystycznej.

Poznaj szczegóły
stylizacja

Kurs stylizacji I, II stopnia

Jeśli chcesz zaistnieć w świecie profesjonalnych stylistów, nasz nowatorski kurs stylizacji I i II stopnia przeznaczony jest właśnie dla Ciebie.

Poznaj szczegóły
foto066

Kurs stylizacji ślubnej

Szeroki program szkolenia wprowadzi Cię w świat stylizacji ślubnej, poznasz jej sekrety i tajniki, dzięki czemu spełnisz oczekiwania każdej, najbardziej wymagającej klientki, jaką jest Panna Młoda.

Poznaj szczegóły

Kurs kamuflażu

Wzbogać swój warsztat o technikę pozwalającą na kamuflowanie niedoskonałości - Twoje klientki będą zachwycone.

Poznaj szczegóły
pwwb

Kurs profesjonalnego wizerunku w biznesie

Esencją profesjonalnego wizerunku powinna być pełna harmonia pomiędzy tym, jak wyglądamy, jacy jesteśmy i gdzie pracujemy.

Poznaj szczegóły
ps

Kurs personal shopper

Umiejętność pracy z klientem, znajomość kanonów mody i trendów oraz umiejętność wykorzystania tego w praktyce to wyznaczniki jednego z naszych najbardziej bestsellerowych kursów.

Poznaj szczegóły

Wybierz najlepszy kurs dostępny na polskim rynku

Zapisz się

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Zapisz się

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.