Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Czas

Certyfikaty

Elementy dodatkowe

Miejsce

Zaplecze techniczne

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Kup i zapłać później z TubaPay

  1. Wybierasz TP, płacisz później.
  2. Do 5000 bez formalności i żadnych zaświadczeń/oświadczeń/żyrantów.
  3. Sama wybierasz, na ile rat rozłożyć płatność, oraz z góry wiesz ile zapłacisz za tą możliwość – 3 (5%), 6 (10%) lub 12 (15%).
  4. Potrzebujesz tylko karty płatniczej z kwotą pierwszej raty na koncie.
  5. Nie musisz pamiętać o spłacaniu rat. TubaPay zrobi to za Ciebie w miesięcznych interwałach.
  6. Dzięki finansowaniu przez TP, możesz natychmiast skorzystać z naszej oferty.

Szczegółowe informacje: 603 270 619

Q&A

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z makijażem czas na wybór. Aktualnie jest bardzo dużo osób, które świadczą usługi szkoleniowe, ale warto zwrócić uwagę na doświadczenie.

Często osoby, które właśnie co skończyły kurs, ogłaszają swoje nauki.

Wybór profesjonalnych kursów jest dość szeroki. Oto szczegóły, na które powinnaś zwrócić szczególną uwagę:

program kursu – powinien być obszerny i dotyczyć nie tylko różnych technik makijażu, ale również zagadnień kolorystyki i pielęgnacji,
liczba godzin teoretycznych i praktycznych – im więcej praktyki, tym lepiej dla Ciebie,
prowadzący – koniecznie przeczytaj o ich doświadczeniu zawodowym,
wyposażenie – dowiedz się, czy szkoła zapewnia niezbędne kosmetyki i akcesoria, zwracajcie uwagę na marki produktów dostępnych do ćwiczeń. Im więcej, tym lepiej. Jesteś wtedy w stanie przetestować wiele marek i dopasować pod siebie swoje ulubione produkty. Szkoła powinna dać Ci możliwość ćwiczeń, nie nastawiając się na jedną markę produktów. Zdobywasz wówczas dużą wiedzę o produktach, rodzajach, różnicach. Takie umiejętności często są poszukiwane wśród kandydatów do pracy w sklepach Sephora, Douglas itp.
materiały dydaktyczne – z pewnością w przyswojeniu wiedzy przydadzą Ci się profesjonalne skrypty z najważniejszymi zagadnieniami teoretycznymi oraz przykłady zdjęć.

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR

Firma Biar Beauty Group Agnieszka Broda-Sarnecka jako podmiot wprowadzający produkty do obrotu na terytorium kraju, wykonując obowiązek udostępniania publicznie informacji o realizacji celów w zakresie gospodarki odpadami, wynikający z art. 22a ustawy o odpadach z dnia 12 grudnia 2014 r. (t.j. Dz. U. 2021 poz. 779) informuje, że korzysta z pomocy de minimis, na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1114).