Martyna Kic

Martyna Kic

Trener makijażu

Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła w Agnieszka Broda School of Make up, aby następnie zostać makijażystą w Sephorze. Co okazało się być dopiero początkiem jej drogi zawodowej. Swoje doświadczenie zdobywała pracując ponad 10 lat dla międzynarodowych marek, zarówno w Polsce jak i w Londynie. Płynnie przechodząc z roli specjalisty do roli trenera, a następnie eksperta marki. Do jej obowiązków należało prowadzenie szkoleń i kreowanie pozytywnego wizerunku marki wśród klientów i personelu poprzez organizowanie spotkań, eventów, pokazów jak i poprzez reprezentowanie marki na Salonach Expert i Szkołach Makijażu. Przy tym wciąż pracując z klientami indywidualnymi, biznesowymi, przy sesjach wizerunkowych i różnego rodzaju projektach. Często możecie ją spotkać, prowadzącą formaty typu Beauty Party dla Sephory, a świat Social Mediów jest stałym elementem jej obecnej pracy.

Podobno niesamowite pokłady ciepła, życzliwości i dobrej energii, która napędza innych do działania, tak mówią o niej inni, ale sama woli myśleć, że po prostu lubi swoją pracę, a ma szczęście spotykać niesamowitych ludzi, z którymi praca to przyjemność.

Prywatnie fanka literatury angielskiej i psychologii, z wykształcenia filolog angielski, pracuje jako ekspert dla marek kosmetycznych, pasjonatka pielęgnacji. Uwielbia dużo czytać, a swoją wiedzą dzielić się z innymi. Praca z ludźmi jest tym, co ją napędza i pomaga przezwyciężać wrodzą nieśmiałość.

Martyna_kic_poprawne

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR