Agnieszka Broda – Sarnecka

Agnieszka Broda – Sarnecka

Mistrz wizażu, właściciel Biar Beauty

Absolwentka filologii angielskiej – mistrz wizażu, pedagog, właściciel i dyrektor kreatywny Biar Beauty Group, prywatnie mama Mateusza i Kai.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy wizażystki poparte wiedzą zdobytą podczas nauki w prestiżowych szkołach makijażu w Wielkiej Brytanii. Laureatka wielu nagród: dwukrotna rekomendacja miesięcznika Urody, za autorski program szkoły wyróżniający się profesjonalizmem oraz wysoką jakością usług, rekomendacja miesięcznika In Style.
Wprowadziła i propaguje w Polsce metodę przedłużania i zagęszczania rzęs brytyjskiej marki Nouveau Lashes.
Juror mistrzostw makijażu i stylizacji rzęs.

Pracuje na planie programu "Damy i Wieśniczki". Współpracowała z Beatą Kozidrak, z Justyną Steczkowską na planie programów "Ach, co to był za ślub", "Foto-rodzinka", "Ninja Warrior". Pracowała jako ekspert stylizacji rzęs w programie S.O.S dla Urody. Współpracowała z Giną Brook (makijażystką: Madonny, Naomi Campbell, Victorii Beckham) dla marki Intraceuticals. Autorka makijaży Edyty Olszówki dla marki Bielenda, Mohito – kampania na rok 2014 – sesja z blogerkami: Jessica Mercedes, Jestem Kasia, Charlize Mystery. Juror Nyx Awards Polska. Makijażu uczyła się od makijażysty Kim Kardashian - Mario Dedivanovic. Śledzi trendy w makijażu i pracuje poza granicami Londyn, Nowy Jork. Chętnie uczestniczy w akcjach charytatywnych. W makijażu jej autorstwa prezentowało się wiele postaci ze świata show biznesu: Beata Kozidrak, Justyna Steczkowska, Patrycja Kazadi, Aleksandra Szwed, Grażyna Wolszczak, Paulina Holtz, Monika Krzywkowska, Edyta Olszówka, Kasia Cerekwicka, Marcelina Zawadzka, Kasia Tusk, Kamila Szczawińska, Karolina Malinowska, Joanna Koroniewska, Joanna Horodyńska, Anna Wendzikowska, Magdalena Wałęsa, Ada Szulc, Lidia Kopania, Natasha Pavluchenko, Aleksandra Nieśpielak, Izabela Małysz, Anna Maruszeczko, Katarzyna Plichta- Szwarc, Tomasz Kot, Olivier Janiak, Jarosław Szado, Andrzej Wierzbicki, Tomasz Szmidt.

Jako ekspert współpracuje z prasą kobiecą i kosmetologiczną, m.in. In Style, Elle, Uroda, Glamour, Grazzia, Joy, LNE, Beauty Forum. Udziela również porad w zakresie wizażu jako ekspert tygodnika Tina. Makijaże stworzone przez Agnieszkę Brodę często stanowią oprawę pokazów mody oraz sesji zdjęciowych pojawiających się w kolorowych magazynach: Uroda, Elle, Glamour, Tina, Olivia, Uroda Życia, Viva, Cosmopolitan, Joy, Avanti, Kobieta i Życie, zarówno w Polsce jak i w Paryżu czy Pradze.

Oprócz prowadzenia własnej szkoły makijażu wykładowca na Wydziale Kosmetologii w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, gdzie również jako promotor, prowadzi zajęcia z tematyki: makijaż, dress code czy savoir vivre. Cyklicznie organizowała warsztaty wizażu z magazynem ELLE, Samo Zdrowie. Kocha swoją pracę, zajęcia prowadzi z pasją i entuzjazmem, z zapałem dzieląc się swoją wiedzą z dziedziny technik makijażu. Potrafi wprowadzić kreatywną atmosferę podczas szkoleń. Ceniona za profesjonalizm i zaangażowanie. Kocha Lip Art, zdobi makijaże cyrkoniami. Umiejętności i talent stale rozwija poprzez projektowanie biżuterii, odzieży, a także zainteresowania związane z architekturą.

Agnieszka Broda

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR