Małgorzata Wiśniewska

Małgorzata Wiśniewska

Wizażystaka, fascynatory, facecharty.

Jej zawodowa kariera zaczęła się wraz z ukończeniem Biar Beauty Group, od tamtego czasu nie zwalnia tempa. Zaangażowanie oraz miłość do wizażu otworzyło jej drzwi od pracy w Show Biznesie . Współpraca z dwiema wiodącymi stacjami Polsat oraz TVN przy produkcji min. Dzień Dobry TVN ,Zrób coś z tym dzieckiem -TVN Style oraz Sylewster z Polsatem.
Dzięki doświadczeniu zawodowemu zapraszana była do współpracy przez polskich projektantów-Ewa Minge ,Natasha Pavluchenko ,Natasza Urbańska oraz stała współpraca Pilawski. Współtworzyła Look wielu światowego formatu modelek chodzących po wybiegach najlepszych Światowych projektantów mody . Swoje makijaże wykonywała przy największych polskich wydarzeniach modowych takich jak Silesia Fashion Day oraz KTW Fashion Week. Pracowała przy tworzeniu wielu Lookbooków ślubnych oraz modowych.zamiłowanie do piękna i sztuki, oraz chęć szukania nowych wyzwań spowodowało że zaczęła tworzyć fascynatory do bajkowych sesji zdjęciowych i tym samym jej prace zostały wyróżnione wielokrotnymi publikacjami w magazynach min.Make-up Trendy oraz były wykorzystane w teledysku . Jej niepowtarzalne nakrycia głowy zdobią również wnętrze studia polskiej projektantki Karoliny Kalskiej.
Współpraca ze znakomitymi fotografami min.Monika Byczkowska zaowocowała czterema wyróżnieniami w VOGUE Italia oraz SHOT Magazine Brazylia .
Dbała również o makijaże twórców polskiej sceny muzycznej
Na stałe w jej kalendarzu zapisał się Michał Szpak, jak również wykonywała makijaże dla Gosi Andrzejewicz oraz znakomitej Śpiewaczki operowej Marleny Szpak prywatnie siostra Michała.
Praca przy wielu teledyskach między innymi Daria Zawiałow ,zespół PRO8L3M ,, MIUOSH ,Jetlagzzz i ATLVNTA.
Na jej długiej liście znanych osób nie zabrakło również prezentera Krzysztofa Ibisza ,Bartka Jędrzejaka aktorki Magdaleny Boczarskiej oraz wybitnej polskiej Kostiumograf Barbary Ptak , której kostiumy można zobaczyć w największych polskich produkcjach .Pod jej pędzlami wielokrotnie gościła także Kinga Korta znana z programu Żony Hollywood .
Swoją pasją do tworzenia sprawia że w każdym budzi się kreatywność :)

małgorzata_wiśniewska

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR

Firma Biar Beauty Group Agnieszka Broda-Sarnecka jako podmiot wprowadzający produkty do obrotu na terytorium kraju, wykonując obowiązek udostępniania publicznie informacji o realizacji celów w zakresie gospodarki odpadami, wynikający z art. 22a ustawy o odpadach z dnia 12 grudnia 2014 r. (t.j. Dz. U. 2021 poz. 779) informuje, że korzysta z pomocy de minimis, na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1114).