Konrad Szymański

Konrad Szymański

Pedagog i trener

Człowiek wielu pasji, absolwent socjologii mediów i filologii angielskiej. Lubi kierować ludźmi, więc podyplomowo ukończyl również Międzynarodowe Studia Menadżerskie organizowane przez University of London. Wielbiciel sztuki, esteta, perfekcjonista. Odkąd pamięta pasjonował się formą i kolorem. Wymarzony zawód architekta zamienił na kreowanie wizerunku, zarówno w ubiorze, jak i wizażu. Doświadczenia zawodowe zbierał w Wielkiej Brytanii, pracując m.in. jako konsultant ślubny dla 4-gwiazdkowego hotelu oraz w Polsce, jako menadżer salonu SPA. Swoją przygodę z makijażem i stylizacją rozpoczął w Agnieszka Broda School of make up. Wiedza i doświadczenie zdobyte tam pozwoliły mu pracować nie tylko z klientkami indywidualnymi, ale również na współprace przy tworzeniu różnego rodzaju projektów. Z ramienia Szkoły uczestniczył w odcinku programu Justyny Steczkowskiej kręconym na potrzeby Polsat Cafe. Później współpracował ze znanymi projektantami, m.in. z Maciejem Zieniem, Kamilem Sobczykiem, Agnieszką Ścibior, fotografami, m.in. z Davisem Factorem – międzynarodowej sławy fotografem gwiazd, czy makijażystami – Will’em Malherbe oraz Lori Taylor Davis. W jego makijażach można było nie raz zobaczyć modelki podczas Silesia Fashion Look oraz Sephora Trend Report. Współpracował przy tworzeniu wielu lookbooków, sesji wizerunkowych, ślubnych i reklamowych. Wrodzona łatwość nawiązywania kontaktów oraz chęć do przekazywania wiedzy umożliwiły mu rozwijanie swojej ścieżki kariery także w kierunku szkolenia innych.

Jako pedagog i trener stworzył i prowadzi Warsztaty kreatywne w Agnieszka Broda School of make up. Studenci Agnieszka Broda School of make up mogą również spotkać się z nim podczas zajęć z Analizy kolorystycznej, Makijażu Kamuflującego bądź Makijażu Kreatywnego. Oprócz tego reprezentuje Agnieszka Broda School of make up jako wykładowca na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej, gdzie zajmuje się przybliżaniem studentkom kosmetologii zasad Dress Code’u .Obecnie jako trener-wizażysta oraz manager regionu pracuje również dla międzynarodowej marki kosmetycznej, co pozwala mu na bezpośredni kontakt z wieloma utalentowanymi młodymi wizażystami oraz poznanie potrzeb klientek indywidualnych.

Prywatnie zajmuje się projektowaniem wnętrz, które pozostaje jego niespełnioną pasją. Wciąż próbuje znaleźć czas na uprawienie sportu. Uwielbia podróżować, późno chodzi spać i nie wychodzi z domu bez śniadania.

Konrad Szymański

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR