Kinga Kolasińska

Kinga Kolasińska

Wizażystka, szkoleniowiec

Profesjonalna wizażystka-szkoleniowiec, Mistrzyni Polski w makijażu profesjonalnym, Wicemistrzyni Polski w makijażu ekstrawaganckim,finalistka Mistrzostw Świata. Jej pracę można było zobaczyć na wystawie w Nowym Yorku, zorganizowanej z okazji 10-lecia największych targów makijażowych na świecie The Makeup Show oraz wydanej specjalnie z tej okazji książce. Kinga pracowała jako wizażystka marki Bobbi Brwon oraz Inglot a obecnie jest związana z polska marką Affect Cosmetics. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wykreowała swój własny styl pracy. W jej sercu jednak najwięcej miejsca zarezerwowała dla makijażu artystycznego i fotograficznego. Swoje edytoriale tworzy min, dla topowego magazynu dla wizażystów Make Up Trendy. Od wielu lat Kinga szkoli się u samych najlepszych wizażystów polskich i zagranicznych min: Eduardo Ferreira, Ewa Gil, Covrig Silvia, Magdalena Zięba, Katarzyna Zielińska, Magdalena Atkins, Paweł Bik, Lan Nguyen-Grealis, Beata Bojda, Tatyana Dyakova, Neill Gorton Prosthetics Studio. Obecnie Kinga pracuje przy wielu sesjach fotograficznych dla znanych marek, prowadzi pokazy i szkolenia, współpracuje z markami kosmetycznymi a wolnym czasie uwielbia fotografować. Jak twierdzi w makijażu liczy się serce, pasja, wytrwałość oraz otwartość umysłu. Teatr, opera, podróże, książki, wystawy to podstawa jej zawodowego życia, dzięki którym tworzy. Na swoich zajęciach uczy nie tylko technik makijażu, trików ale też podpowiada gdzie i jak szukać inspiracji , jak stworzyć swój niepowtarzalny styl, którędy pójść, gdzie zapukać aby spełnić swoje marzenia. Prywatnie Kinga uwielbia gotować i jeść. Kocha zwierzęta szczególnie konie.

Kinga Kolasińska

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.