Agnieszka Krajewska

Agnieszka Krajewska

Antropolog, stylistka, wizażystka

Absolwentka antropologii kultury na kierunku Kulturoznawstwa Uniwersytetu Śląskiego – antropolog, stylistka, wizażystka, kreatorka i pasjonatka mody.

Od kilkunastu lat zajmuje się stylizacją i wizażem. Drogę zawodową rozpoczęła w firmie COTY pracując jako wizażystka, szkoleniowiec i specjalista ds. produktu. Pasje związane z wizażem i stylizacją pogłębiała na licznych kursach w tym w prestiżowej Szkole Makijażu i Stylizacji Biar Beauty Group Agnieszki Brody w Katowicach, gdzie obecnie prowadzi zajęcia i warsztaty ze stylizacji.

Specjalizuje się w osobistej stylizacji będąc ekspertką w dziedzinie metamorfozy, kooperuje z agencjami eventowymi przy okazji różnych wydarzeń o tematyce modowej, uczestniczy w sesjach fotograficznych a także przy nagraniach filmów reklamowych. Prowadzi szkolenia i zajęcia z zakresu wizerunku w biznesie i savoir vivre’u dla licznych firm. Jako pasjonatka mody nieustannie zgłębia jej tajniki, „chodząca encyklopedia wiedzy o modzie” tak mówią o niej absolwentki szkoły, żadne zagadnienie z tej dziedziny nie jest jej obce, nic nie umknie jej uwadze! Wulkan energii- przez co jej zajęcia nigdy nie nużą, ciekawość świata i otwartość na ludzi budują atmosferę wzajemnego zrozumienia , bezustannie zaskakuje nowymi pomysłami a przy tym pełen profesjonalizm dzięki któremu szkolenia są zawsze na najwyższym poziomie. Obecnie przygotowuje duży projekt modowy, który już niebawem ujrzy światło dzienne. Dodamy tylko, że jest nieocenionym członkiem naszego zespołu.

Agnieszka Krajewska

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.