Sztuka przemiany by Magda Pieczonka

Poznaj tajniki makijażu gwiazd!

Magda Pieczonka stale współpracuje z gwiazdami tworząc makijaże nie tylko na czerwony dywan, ale także pracuje przy wielu produkcjach największych programów takich jak: Taniec z Gwiazdami, The Voice of Poland i innych. W Cannes jako ceniona makijażystka reprezentowała markę L’Oreal. Prowadząca program o makijażu dla TVN. Podczas warsztatów zdradzi tajniki współpracy z gwiazdami, pokaże jak przemienić każdą kobietę w gwiazdę. Odpowie na każde pytanie. Przygotuj swoją listę pytań. To od Ciebie zależy co Magda pokaże, jakich informacji udzieli.

pieczonka-magda

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

  • czas jaki należy przeznaczyć na makijaż, co lubią gwiazdy, a czego nie, na co należy zwrócić uwagę
  • czy różni się makijaż na czerwony dywan od makijażu do programów telewizyjnych
  • doskonała okazja do zadawania pytań dotyczących tematyki spotkania
  • jak przygotować cerę, dobór odpowiednich produktów, modelaż zmieniający rysy twarzy, intensywność barw, dobór kolorystyczny, trwałe usta
  • jak radzić sobie z warunkami panującymi w studio
  • kulisy i sekrety pracy z gwiazdami
  • makijaż do TV
  • pokaz dwóch makijaży: makijaż gwiazd na co dzień z przejściem do makijażu na czerwony dywan oraz makijaż do programów telewizyjnych takich jak: Taniec z Gwiazdami
  • Pamiątkowe zdjęcie

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Poczęstunek na słodko.

Czas

6 lekcji.

Certyfikaty

Certyfikat po ukończeniu szkolenia z podpisem Magdy Pieczonki i pamiątkowe zdjęcie.

Elementy dodatkowe

Nawet 20% rabat na produkty do makijażu.

Miejsce

Hotel Bażantowo Sport, ul. Pijarska 3, 40-750 Katowice,
sala konferencyjna II piętro.

Zaplecze techniczne

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Standardowy

480 PLN 399 PLN

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.