"Zbuduj" z nami swoje portfolio. Udział w profesjonalnej sesji.

Nauczymy jak stworzyć portfolio, które zrobi pozytywne wrażenie na każdym.

Na warsztatach będziesz miał okazję zbudować swoje portfolio dzięki profesjonalnej sesji zdjęciowej. Pod okiem trenerów wykonasz 3 różne makijaże, a fotograf specjalizujący się w zdjęciach fashion i beauty uwieczni twoją pracę. Otrzymasz 3 profesjonalne obrobione makijaże z zabezpieczeniem prawnym.

Portfolio pełni przede wszystkim rolę twojej profesjonalnej reklamy, stanowi dowód kreatywnego podejścia do pracy i pokazuje twoje zdolności. Dzięki profesjonalnemu portfolio zwiększasz szanse na znalezienie wymarzonej pracy, zbudujesz własną reputację.

PORTFOLIO

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

  • możliwość konsultacji w kwestii dotyczącej od jakiego makijażu zacząć budowę swojego portfolio, jakich zdjęć brakuje w twoim portfolio
  • profesjonalna sesja zdjęciowa z zabezpieczeniem prawnym
  • wykonanie 3 różnych makijaży pod okiem trenerów
  • profesjonalna sesja z zabezpieczeniem prawnym

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Poczęstunek na słodko.

Czas

8 lekcji.

Certyfikaty

Na warsztat prosimy o zaproszenie profesjonalnej modelki/ modelek. Zapewniamy 3 profesjonalne zdjęcia z zabezpieczeniem prawnym.

Elementy dodatkowe

Nawet 20% rabat na produkty do makijażu.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska, pędzle, kosmetyki, produkty do demakijażu, świetna atmosfera.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Standardowy

499 PLN 449 PLN

22.12.2019

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.