Zaawansowane techniki makijażu oczu oraz najnowsze techniki konturowania - 5 odsłon. Agnieszka Broda

Warsztat jest stworzony w oparciu o najnowsze światowe trendy w sztuce malowania oczu i konturowania twarzy. Poznasz nietypowe produkty, które można zastosować w celu uzyskania trwałego i intensywnego efektu makijażu oczu.

Makijaż ślubny - najnowsze trwałe techniki makijażu oczu oraz konturowania.
Warsztat prowadzony przez Agnieszkę Broda, która stale podróżuje i pracuje poza granicami Polski tj. Stany Zjednoczone, Londyn. Podczas warsztatu chętnie dzieli się nowymi technikami, będziesz mieć okazje poznać nowe produkty światowych marek, które często nie są dostępne w Polsce. Warsztat na poziomie zaawansowanym przeznaczony jest dla osób, które chcą umiejętnościami wyprzedzać innych. Najnowsze światowe techniki i rozwiązania.
Zapraszamy także tych wszystkich, którzy kochają wizaż i chcą poznać nowe techniki konturowania oraz aplikacji produktów aby uzyskać gwarancję większej świeżości i trwałości w makijażu ślubnym.

Jak wykonać trwały intensywny i trwały makijaż oczu.
Nauczysz się 5 technik konturowania w zależności od rodzaju cery, kształtu twarzy co wyróżni Cię jako wizażystę na tle konkurencji. Zdobędziesz wiedzę jak za pomocą rozświetlacza i jednego pędzla osiągnąć efekt promiennej, pełnej blasku cery. Nauczysz się jak indywidualnie dobierać produkty w zależności od rodzaju cery dzięki czemu uzyskasz gwarancję trwałości makijażu. Poznasz najnowsze światowe trendy na dany sezon.
Podczas warsztatu rozmawiamy i dzielimy się pomysłami jak wyróżnić się na tle konkurencji w makijażu ślubnym. Na co zwrócić uwagę wykonując i umieszczając zdjęcie - instagram, facebook.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

 • pomysły na wyróżnienie się na tle konkurencji - makijaż ślubny, media społecznościowe
 • jakie zdjęcia umieszczać w mediach społecznościowych
 • właściwy dobór produktów i przygotowanie cery
 • czysty makijaż. Triki jak radzić sobie w trudnych sytuacjach
 • 5 nowe techniki modelowania twarzy z uwzględnieniem rodzaju cery. Zmiana konturów twarzy, blask, mat, modelowanie twarzy różami - makijaż trwały do kilkunastu godzin
 • perfekcyjny i trwały makijaż brwi
 • najnowsze techniki malowania oczu, makijaż trwały i wyrazisty makijażu oczu. Zastosowanie nietypowych produktów do makijażu oczu
 • inspiracje w makijażu
 • pokaz makijażu: ślubny z aplikacją cieni na mokro
 • prezentacja autorskiego pojęcia "rama makijażu oka", dobór kolorystyczny. Jak dobrać prawidłowo kolory w celu uzyskania idealnego przejścia kolorystycznego
 • nowości i hity kosmetyczne. Produkty niedostępne w Polsce.
 • jak zrobić prawidłowo zdjęcia makijażu - media społecznościowe
 • aplikacja rzęs
 • trwałe usta

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Poczęstunek na słodko.

Czas

8:30 - 17:00

Certyfikaty

Certyfikat po ukończeniu warsztatu.

Elementy dodatkowe

Nawet 20% rabatu na zakup produktów do makijażu.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska, produkty do demakijażu, kosmetyki. Profesjonalne tło oraz oświetlenie. Notatki. Na warsztat prosimy o zabranie własnych pędzli.
W przypadku braku pędzli prosimy o wcześniejszą informacje.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Standardowy

549 PLN 500 PLN

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.