Makijaż modowy w oparciu o najnowsze trendy w makijażu i stylizacji

Makijaż HD - najnowsza technologia, przyszłość polskiego wizażu.

Nieskazitelny makijaż, którego nie widać nawet na technologiach najwyższej jakości obrazu? Idealna twarz w TV, podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych i światowych galach? Transparentność i świetlistość niezależnie od ilości kosmetyków przy makijażu ślubnym, wieczorowym, dziennym?

Teraz to możliwe, dzięki kosmetykom i technikom nakładania makijażu HD! Warsztaty HD to okazja do wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej: na miejscu dwóch ekspertów makijażu, stylista fryzur, stylista ubioru oraz fotograf.

Makijaż HD wymaga najwyższej precyzji i starannego dopracowania zapewniając zarazem transparentność i świetlistość, niezależnie od ilości kosmetyków. Skóra musi wyglądać naturalnie, jakby nie miała na sobie absolutnie nic.

Poznasz trendy, jako świadoma uczestniczka świata beauty poznasz tajniki, mechanizmy powstawania trendów w oparciu o najnowsze tendencje w świecie mody. W oparciu o aktualne trendy dowiesz się nie tylko jak współpracować ze stylistką, poznasz podstawowy zakres pojęć, ale również będziesz uczestniczyć w przygotowaniu stylizacji, doborze fryzury swojej modelki. Będziesz współtwórcą profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dzięki temu będziesz wiedziała jak poszczególne osoby współpracują podczas sesji: fotograf, stylista ubioru, makijażystka, modelka.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

  • jak wykonać Make Up w technice HD, makijaż modowy wraz ze stylizacją
  • najlepsze produkty HD dostępne na rynku
  • warsztaty ze stylistką
  • dzień ćwiczeń i przygotowanie dp sesji
  • profesjonalna sesja zdjęciowa - współpraca ze stylistką. Makijaż na zaproszonej przez siebie modelce.

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Poczęstunek na słodko.

Czas

3 dni

Certyfikaty

Certyfikat po ukończeniu warsztatu.

Elementy dodatkowe

Dostaniesz dwa profesjonalne zdjęcia do portfolio
(Uwaga! Praca na zaproszonych profesjonalnych modelkach - rozmiar garderoby do 36).

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska, produkty do demakijażu, pędzle, kosmetyki, szczegółowe notatki, profesjonalna sesja zdjęciowa, dwa zdjęcia na własność z zabezpieczeniem prawnym. Pomoc podczas warsztaty profesjonalnej stylistki.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Standardowy

1099 PLN 899 PLN

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.