Harry Jefferson

Sylwestrowy Glam i Red Carpet Look okiem makijażysty gwiazd.

Harry Jefferson jest międzynarodowym konsultantem biznesowym, projektantem makijażu i artystą, zajmującym się pięknem i modą. Urodzony na Okinawie w Japonii, zawsze pozostawał pod dużym wpływem kultury i koncepcji otaczającego go piękna. Jego etniczna mieszanka afroamerykańskiego tła i wpływów japońskich rozwinęła wyjątkową perspektywę piękna i jego interpretacji.
Harry pracuje w branży od ponad 9 lat, skupiając się na doskonaleniu swoich umiejętności w branży kosmetycznej jako wizażysta, projektant makijażu i konsultant biznesowy. Rozpoczął ścisłą współpracę z laboratoriami mieszającymi preparaty wraz z chemikami i technikami kosmetycznymi oraz rozpoczął kierowanie koncepcją i kierownictwem artystycznym dla kilku marek makijażu. Jego kariera skupia się na harmonijnym łączeniu biznesu, chemii i makijażu, aby tworzyć produkty, które nie tylko sprawią, że klientki będą dobrze wyglądały, ale także dobrze się czuły.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

  • makijaż HD smokey eyes
  • technika blendowania Layer Gradient
  • zaawansowane techniki konturowania i rozświetlania
  • technika rzęs Glamour
  • makijaż fotograficzny Photo Ready
  • ulubione produkty Harrego J.
  • makijaż do TV
  • tajniki trwałości makijażu sylwestrowego
  • warsztat i technika pracy Harrego J.
  • pamiątkowe zdjęcie

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Poczęstunek na słodko.

Czas

Pokaz - 5 godzin
Warsztat - 3 godziny

Certyfikaty

Certyfikat po ukończeniu szkolenia z podpisem Harry J. i pamiątkowe zdjęcie.

Elementy dodatkowe

Nawet 20% rabat na produkty do makijażu.

Miejsce

Pokaz: Hotel Bażantowo Sport, ul. Pijarska 3, 40-750 Katowice, sala konferencyjna II piętro
Warsztat: Biar Beauty Group, ul. Bażantów 10/1, 40-668 Katowice

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska, kosmetyki, produkty do demakijażu, pędzle i świetna atmosfera. Na warsztat prosimy o przyniesienie własnej maskary.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Pokaz + warsztat

899 PLN 699 PLN

Pokaz inny niż wszystkie

599 PLN 499 PLN

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Zapisz się

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Zapisz się

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.