Sebastian Gradzik

Poznaj techniki makijażu, które wykorzystasz nie tylko na sesjach zdjęciowych, ale również przy makijażach okazjonalnych czy codziennych.

Sebastian Gradzik międzynarodowy wizażysta związany z amerykańską marką Smashbox Cosmetics. W świecie beauty od 20 lat, nauki pobierał od najlepszych wizażystów i marek kosmetycznych m.in. w Giorgio Armani Cosmetics i Lancome. Obecnie swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje dalej jako wykładowca w szkołach wizażu. Na codzień zajmuje się wizerunkiem gwiazd, celebrytów, pracuje przy sesjach zdjęciowych dla najlepszych polskich magazynów, jak również przy kampaniach reklamowych.
Na naszych warsztatach zaprezentuje wyjątkowe techniki makijażu GLOW. Pracujać na olejkach i kremowych produktach zdradzi sekrety prosto ze Studia SMASHBOX w Los Angeles.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

  • jak przygotować skórę przed makijażem
  • wskazówki zwiększenia trwałości makijażu dobór odpowiednich kosmetyków w zależności od rodzaju skóry
  • techniki uzyskania efektu drugiej skóry - dobór kolorystyczny podkładu oraz aplikacja
  • techniki konturowania twarzy w zależności od ich kształtu
  • techniki modelowania twarzy światłem na mokro i sucho
  • techniki modelowania ust z użyciem koloru
  • techniki przyczepiania rzęs od dołu
  • otrzymasz zdjęcie obrobione przez światowej klasy retuszera

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Napoje, poczęstunek na słodko i słono.

Czas

11:00-19:00
7.11.2021

Certyfikaty

Certyfikat po ukończeniu warsztatu.

Elementy dodatkowe

Nawet 20% rabat na produkty do makijażu.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska, kosmetyki, produkty do demakijażu, notatki i świetna atmosfera. Na warsztat prosimy o przyniesienie własnych pędzli. W przypadku braku pędzli, prosimy o wcześniejszą informacje.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

standardowy

790 PLN 590 PLN

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR