warsztaty

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

makijaz-okolicznościowy

Makijaż wieczorowy – pigmenty, brokaty. Kreska, Usta 3D

Makijaż wieczorowy tajemnice intensywności, połyski i trwałości. Triki Agnieszki, "gumka do makijażu".

Poznaj szczegóły
warsztat_ekspert_ślubny

Ekspert Ślubny. Agnieszka Broda, Konrad Szymański

Podczas dwóch dni zobaczysz, nauczysz się i utrwalisz na zdjęciu dwie techniki makijażu: - WODOODPORNE CIAŁO I TWARZ. IDEALNA KRESKA Agnieszka Broda, - SOFT ISRAELI GLAM Konrad Szymański. DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT? Jeśli jesteś makijażystą i chcesz: - poznać triki oraz szybkie i trwałe rozwiązania podczas wykonywania makijaży, - dowiedzieć się jak przygotować cerę klientki oraz jak radzić sobie z problemami cery, - poznać ekspresowy sposób na poprawę owalu twarzy klientki - NOWY ZABIEG NA RYNKU BEAUTY, - wziąć udział w sesji zdjęciowej i stworzysz modny ślubny makijaż. Zdjęcia obrabia światowej sławy retoucher Maksim Tomakh.

Poznaj szczegóły
IMG_5063

Makijaż Kim Kardashian. Agnieszka Broda

Inspirujący, wyjątkowy warsztat na którym Agnieszka Broda pokazuje makijaż Kim, którego nauczyła się od makijażysty KIM Kardashian.

Poznaj szczegóły
zawansowane

Makijaż ślubny – zaawansowane techniki. Agnieszka Broda

Warsztat jest stworzony w oparciu o najnowsze światowe trendy w sztuce malowania oczu i konturowania twarzy. Poznasz nietypowe produkty, które można zastosować w celu uzyskania trwałego i intensywnego efektu makijażu oczu.

Poznaj szczegóły
szkola1

Makijaż ślubny. Agnieszka Broda

Makijaż ślubny to najczęściej wykonywana usługa przez makijażystki. Jak wyróżnić się z pośród takiej konkurencji? Pomysły i sprawdzone wskazówki. Dokładne omówienie każdego elementu, który towarzyszy tego typu usłudze: pierwszy kontakt, makijaż próbny, makijaż właściwy. Jak sprawić, aby nasz terminarz wypełnił się po brzegi. Dowiesz się podczas tego warsztatu. Otrzymasz indywidualne wskazówki dotyczące Twojej pracy. Szafy wypełnione najlepszymi kosmetykami. To wszystko w doskonałej i kreatywnej atmosferze.

Poznaj szczegóły
portfolio

Makijaż kobiety dojrzałej, makijaż mężczyzn. Agnieszka Broda

Na warsztatach dowiesz się krok po kroku co robić, a czego unikać, żeby odmłodzić wygląd klientki. Pod okiem dwóch trenerów wykonasz makijaż na zaproszonej modelce oraz modelu.

Poznaj szczegóły

Wybierz najlepszy kurs dostępny na polskim rynku

Zapisz się

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.