Nieinwazyjny, bezbolesny zabieg odmładzający skórę.

Infuzja tlenowa - bestsellerowy zabieg bankietowy, obowiązkowy przed każdym wielkim wyjściem, dający efekt napiętej, promiennej i odświeżonej skóry. Infuzja tlenowa sprawi, że każdy makijaż prezentuje i trzyma się lepiej. Wykonywany w seriach kondycjonuje skórę i daje efekt długotrwałej regeneracji.

Na czym polega infuzja tlenowa?

Infuzja tlenowa polega na podaniu za pomocą czystego tlenu aplikowanego pod ciśnieniem (tzw. tlenu hiperbarycznego), skoncentrowanych składników odżywczych przekazywanych w głąb skóry. Działanie zabiegu jest podobne jak przy tlenoterapii hiperbarycznej. W obydwu przypadkach wykorzystuje się tlen hiperbaryczny, czyli sprężony tlen medyczny w czystej postaci. Dobroczynne właściwości tlenu wspomagane przez kwas hialuronowy oraz inne substancje, zapewnia skórze infuzja tlenowa.
Tlen hiperbaryczny jest oczywiście bazą zabiegu i jego zadaniem jest pobudzenie metabolizmu komórek, ale także transport skoncentrowanych substancji aktywnych takich jak kwas hialuronowy, peptydy, antyoksydanty, ekstrakty z alg, witaminy i składniki mineralne - wszystko w zależności od potrzeb skóry klientki.

Infuzja tlenowa – efekty

Infuzja tlenowa stosowana jest w celu eksploracji tlenowej głębokich warstw skóry, a tym samym aktywacji metabolizmu komórek wraz z aplikacją wartościowych substancji w postaci koktajli na bazie kwasu hialuronowego. Rezultaty w postaci poprawy kolorytu skóry, jej gładkości i elastyczności, widoczne są natychmiast po przeprowadzeniu zabiegu. Do dobroczynnych jego efektów należą m.in.:
• poprawa metabolizmu komórek,
• widoczne rozpromienienie cery,
• rozjaśnienie skóry oraz wyrównanie jej kolorytu,
• poprawa owalu twarzy,
• głębokie nawilżenie,
• ujędrnienie i uelastycznienie,
• wygładzenie zmarszczek,
• regulacja wydzielania sebum.

infuzja_tlenowa

Rodzaje i ceny

Sprawdź dostępne rodzaje i ceny usług w tej kategorii:

Infuzja tlenowa twarz i szyja

259 PLN 195 PLN

Czas: 1h

Infuzja tlenowa twarz i szyja + maska

290 PLN 230 PLN

Czas: 1:15h

Infuzja tlenowa twarz i szyja + dekolt

335 PLN 269 PLN

Czas: 1,5h

Infuzja tlenowa twarz i szyja + dekolt + maska

375 PLN 299 PLN

Czas: 1,45h

Wybierz najlepsze usługi w okolicy!

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR