Poznaj sekrety makijażysty gwiazd prosto z Dubaju, słynne triki Agnieszki

Inspirujący, wyjątkowy warsztat na którym Agnieszka Broda pokazuje makijaż Kim, którego nauczyła się od makijażysty KIM Kardashian.

Agnieszka Broda jako osoba ciągle się szkoli, rozwija, śledzi trendy i udoskonala techniki makijażu od 15 lat, opracowała autorską technikę makijażu inspirowaną stylem Mario Dedivanovica makijażysty Kim Kardashian, którego pracę miała możliwość poznać w Dubaju. Obserwacja jego pracy pozwoliła zrozumieć, iż najważniejszą rzeczą w makijażu jest fakt, żeby na zdjęciach prezentował się tak samo jak na żywo bez użycia Photoshopa. Warsztat powstał z myślą, aby te zaobserwowane różnice skonkretyzować i zaproponować nową ulepszoną technikę makijażu dopasowaną do realiów w jakich przebiega nasza praca jednocześnie zapewniając klientkom najwyższy standard makijażu, odpowiadający temu prezentowanemu przez gwiazdy na czerwonym dywanie.
Warsztat na poziomie zaawansowanym. Dla wszystkich, którzy pracują przy sesjach fotograficznych, wykonują makijaże ślubne oraz chcą poznać tajemnicę jak uzyskać wyrazistości makijażu na zdjęciach.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

 • przygotowanie cery w oparciu o produkty proponowane przez makijażystę KIM
 • ulubione produkty Kim Kardashian
 • prace na produktach selektywnych i profesjonalnych: Charlotte Tilbury, Rodial
 • pokaz makijażu - przygotowanie cery, techniki makijażu oczu, makijaż ust - wyrazisty makijaż nie tylko widziany ,,gołym okiem", ale także w oku aparatu fotograficznego bez użycia Photoshopa.
 • techniki aplikacji eyelinera - wyrazistość, trwałość
 • perfekcyjna aplikacja rzęs
 • omówienie i właściwy dobór odpowiedniej techniki konturowania: shading, highlighting, baking, strobing, konturowanie twarzy przy pomocy korektorów
 • symetryczne usta zgodnie z trendami
 • makijaż KIM to tylko część informacji, wskazówek. Warsztat to szczegółowy instruktaż technik na perfekcyjne wykonywanie makijażu: dobór odpowiednich produktów przygotowujących cerę, dobór podkładów w zależności od składu, rama oka, "blendowanie" cieni, właściwe miejsca konturowania, najlepsze produkty do konturowania, symetryczne usta
 • Agnieszka Broda zdradza triki podczas wykonywania makijaży. Omawia i pokazuje jak radzić sobie w trudnych sytuacjach: osypywanie się cieni, właściwe posługiwanie się pędzlami etc.
 • perfekcyjna kreska
 • Agnieszka szkoli z pasją i podczas warsztatu daje cenne wskazówki podczas praktyki

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Napoje, poczęstunek na słodko i słono.

Czas

9.00-17.00

Certyfikaty

Certyfikat.

Elementy dodatkowe

Nawet 20% rabat na produkty do makijażu.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska, kosmetyki, produkty do demakijażu, notatki i świetna atmosfera.
Na warsztat prosimy o przyniesienie własnych pędzli. W przypadku braku pędzli, prosimy o wcześniejszą informacje. Podczas warsztatu pracujemy na modelkach lub w parach (w zależności od życzenia).

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

standardowy

650 PLN 549 PLN

Modelki zapraszamy na godzinę 13.

PŁATNOŚĆ W RATACH

650 PLN 549 PLN

12 rat 52,34 PLN
6 rat 100,46 PLN
3 raty 191,8 PLN

Kup i zapłać później z TubaPay

 1. Wybierasz TP, płacisz później.
 2. Do 5000 bez formalności i żadnych zaświadczeń/oświadczeń/żyrantów.
 3. Sama wybierasz, na ile rat rozłożyć płatność, oraz z góry wiesz ile zapłacisz za tą możliwość – 3 (5%), 6 (10%) lub 12 (15%).
 4. Potrzebujesz tylko karty płatniczej z kwotą pierwszej raty na koncie.
 5. Nie musisz pamiętać o spłacaniu rat. TubaPay zrobi to za Ciebie w miesięcznych interwałach.
 6. Dzięki finansowaniu przez TP, możesz natychmiast skorzystać z naszej oferty.

Szczegółowe informacje: 603 270 619

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR