2-dniowy intensywny kurs nowoczesnych trendów w makijażach wieczorowych sezon 2023.Szkolenie z certyfikatem Nouveau Lashes.

Od wielu lat naszą pasja jest prowadzenie szkoleń. Przemyślany program, który wprowadzi Cię na najwyższy poziom makijażu. Poznaj najnowsze techniki, pokażemy Ci różne triki, z ogromną przyjemnością i pasją przekażemy wszystko co wiemy.

Zapraszamy na warsztat makijażu wieczorowego.
Makijaż intensywny oczu z zastosowaniem pigmentów i brokatów. Agnieszka dokładnie wytłumaczy jak wykonać idealną kreskę w zależności od kształtu oczu. Zaprezentuje "gumkę do makijażu", która sprawi, że ewentualne błędy w makijażu nie będą dla Ciebie stresujące. Całość dopełnią rzęsy. Dowiesz się jak w zależności od rodzaju cery, zaaplikować podkład z efektem zdrowej i promiennej cery. Trwałe usta z efektem 3D. Podczas warsztatu wykonamy zdjęcia przy pomocy telefonu. Do dyspozycji akcesoria do stylizacji fryzur ubioru, biżuteria.

makijaż_spotlight

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

 • Podstawowa pielęgnacja przygotowująca do wykonywania makijaży okolicznościowych.
 • Marka Nouveau Lashes – innowacyjne produkty do makijaży okolicznościowych.
 • Makijaż trwałe usta 3D - charakterystyka.
 • Makijaż trwałe usta 3D - produkty i technika wykonania.
 • Pokaz makijażu trwałe usta 3D - Stylizacja pokazowa na modelce wykonana przez instruktora.
 • Makijaż trwałe usta 3D – praca kursanta na modelkach.
 • Makijaż odwrócone smokey eyes - charakterystyka.
 • Makijaż odwrócone smokey eyes - produkty i technika wykonania.
 • Pokaz makijażu odwrócone smokey eyes - Stylizacja pokazowa na modelce wykonana przez instruktora.
 • Makijaż odwrócone smokey eyes - praca kursanta na modelkach.

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Czas

12 godzin zegarowych.
8:00 - 20:00
2 dni.

Certyfikaty

Certyfikat po ukończeniu warsztatu.

Elementy dodatkowe

Nawet 20% rabat na produkty do makijażu.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska, pędzle, kosmetyki, produkty do demakijażu, szczegółowy podręcznik szkolny i świetna atmosfera.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

2-dniowy intensywny kurs nowoczesnych trendów w makijażach wieczorowych sezon 2023.Szkolenie z certyfikatem Nouveau Lashes.

7380 PLN

Kup i zapłać później z TubaPay

 1. Wybierasz TP, płacisz później.
 2. Do 5000 bez formalności i żadnych zaświadczeń/oświadczeń/żyrantów.
 3. Sama wybierasz, na ile rat rozłożyć płatność, oraz z góry wiesz ile zapłacisz za tą możliwość – 3 (5%), 6 (10%) lub 12 (15%).
 4. Potrzebujesz tylko karty płatniczej z kwotą pierwszej raty na koncie.
 5. Nie musisz pamiętać o spłacaniu rat. TubaPay zrobi to za Ciebie w miesięcznych interwałach.
 6. Dzięki finansowaniu przez TP, możesz natychmiast skorzystać z naszej oferty.

Szczegółowe informacje: 603 270 619

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR

Firma Biar Beauty Group Agnieszka Broda-Sarnecka jako podmiot wprowadzający produkty do obrotu na terytorium kraju, wykonując obowiązek udostępniania publicznie informacji o realizacji celów w zakresie gospodarki odpadami, wynikający z art. 22a ustawy o odpadach z dnia 12 grudnia 2014 r. (t.j. Dz. U. 2021 poz. 779) informuje, że korzysta z pomocy de minimis, na podstawie art. 7 ustawy z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (t. j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1114).