Zaawansowane techniki w makijażu ślubnym oraz najczęstsze problemy makijażystek.

Wyróżnij się na tle konkurencji. Wykorzystaj nasze doświadczenie.

W kursie mogą wziąć udział osoby, które mają doświadczenie oraz osoby, które od lat interesują się wizażem. Pozwoli Ci on na kreowanie niebanalnych makijaży ślubnych, makijaży które cieszą się powodzeniem na instagramie. Oprócz nowych umiejętności omówione zostaną również najczęściej spotykane trudności w pracy wizażysty.

Wykładowcy posiadający kilkunastoletnie doświadczenie to ludzie pełni pasji i komunikatywni pedagodzy. Przekażą Ci wiedzę teoretyczną i podzielą się swoimi umiejętnościami doskonalonymi podczas pracy na planach zdjęciowych oraz z klientami indywidualnymi.
Umiejętność "czytania twarzy" pozwoli Ci w właściwy sposób zaplanować makijaż.
Wszystko po to, aby i dla Ciebie makijaż profesjonalny stał się hobby na całe życie.
Pomaga w przygotowaniu do rozpoczęcia pracy w nowym zawodzie.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

  • trwały, intensywny makijaż ślubny. Wersja na portale społecznościowe, modelarz twarzy, zmiana rysów twarzy poprzez zastosowanie odpowiednich technik konturowania. Praca na różnych fakturach cieni. Najnowsze trendy w makijażu: Instagram i Facebook. Tajniki jak poprawnie umieszczać i oznaczać posty. NOWOŚĆ.
  • makijaż odmładzający - poprawny demakijaż i pielęgnacja, przygotowanie cery, nowe techniki aplikacji podkładów, pudrów. Jak radzić sobie i wykonywać makijaż na opadającej powiece. W tym dniu nauczysz się jak doradzać klientkom, żeby skraść ich serce. Praca na zaproszonych modelkach. Tajniki makijażu mężczyzn - przygotowanie cery do ślubu, makijaż modela, aktora. Ćwiczenia na modelach.
  • makijaż techniką "CUT CREASE", rzęsy na pasku.
  • perfekcyjna kreska na kilka sposobów. Dobór kreski do kształtu, wielkości oczu. Aplikacja rzęs dolnych. Perfekcyjne i trwałe usta - efekt gradientu.
  • idealne płótno do makijażu - etapy pielęgnacji oraz analiza substancji w kosmetykach pielęgnacyjnych i kolorowych. Podstawy kompozycji w stylizacji ślubnej pod kątem instagrama. Zaawansowane techniki konturowania i ich dobór w zależności od cery.

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Napoje, poczęstunek na słodko, owoce.

Czas

56 godzin lekcyjnych zajęć praktycznych. Zajęcia rozpisane są na 5 dni. Możliwe dni zajęć w środku tygodnia.

Certyfikaty

Prestiżowy certyfikat.

Elementy dodatkowe

Rabat na zakup profesjonalnych produktów do makijażu 10-20%.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.
Bezpłatny parking.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska do makijażu wraz z oświetleniem, produkty do demakijażu, kosmetyki, biżuteria do zdjęć, szczegółowe notatki.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Tradycyjny: Katowice

2900 PLN 2399 PLN

Realizacja programu w 5 dni.

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Zapisz się

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Zapisz się

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.