Atrakcyjny wygląd zawsze w cenie!

Jeśli chcesz zaistnieć w świecie profesjonalnych stylistów, nasz nowatorski kurs stylizacji I i II stopnia przeznaczony jest właśnie dla Ciebie.

Wszechobecność roli atrakcyjnego wyglądu w naszym życiu daje ogromne możliwości eksploracji obszarów stylizacji począwszy od indywidualnej pracy z klientem jako personal shopper, poprzez kreowanie wizerunku biznesowego z elementami coachingu, kończąc na pracy w branży modowej.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

 • stylista – terminologia, metody i zakres pracy
 • stylizacja a osobowość czyli harmonia pomiędzy strojem, typem urody a tym kim jesteśmy
 • atrakcyjni mają łatwiej – wygląd zewnętrzny w świetle badań naukowych
 • jak czytać modę (historia mody w pigułce, interpretacja stylów, modowe symbole - osobowości, marki, kultowe stroje i akcesoria, modowy słownik)?
 • trendy – umiejętność czytania i rozpoznawania trendów
 • typy sylwetek (terminologia, rodzaje sylwetek, figura a wzrost, sylwetka a waga)
 • fasony i kroje w modelowaniu sylwetki – analiza przykładów znanych osób
 • tkanina, deseń, kolor, a budowanie proporcji
 • rola i znaczenie dodatków oraz akcesoriów w postrzeganiu sylwetki
 • bielizna i jej wpływ na atrakcyjność figury
 • stylizacja dzienna/smart casual (podstawowe reguły, unikanie modowych wpadek)
 • stylizacja biznesowa/korporacyjna (podstawy biznesowej szafy, psychologia koloru w biznesie, dodatki i akcesoria jako atrybuty stylizacji biznesowej, fryzura i makijaż dopasowany do rodzaju pracy)
 • stylizacja okazjonalna (styl a okoliczność – adekwatność stroju do sytuacji, rodzaje stylizacji: ślubna, wieczorowa lub na wielka galę)

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Napoje, poczęstunek na słodko.

Czas

4 dni – 53 godziny lekcyjne.

Certyfikaty

Prestiżowy certyfikat.

Elementy dodatkowe

Warsztaty w showroomie z dostępem do nieograniczonej ilości ubrań i dodatków - teoria przełożona bezpośrednio na praktykę (tworzenie moodboardu z zakresu stylizacji historycznych, przygotowanie stylizacji współczesnych w oparciu o aktualne trendy, budowanie całości kompozycji (ubrania, dodatki, fryzura, makijaż) na zadany temat.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska, stylizatornia, szczegółowy skrypt szkolny w wersji elektonicznej.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Indywidualny

3300 PLN 3000 PLN

Termin ustalany indywidualnie.
3 dni zajęć

Intensywny

2000 PLN 1800 PLN

Cena promocyjna dla absolwentów Biar Beauty: 1650 PLN.

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.