Wybierz prestiżowy kurs

Esencją profesjonalnego wizerunku powinna być pełna harmonia pomiędzy tym, jak wyglądamy, jacy jesteśmy i gdzie pracujemy.

Kreowanie własnego stylu w miejscu pracy może okazać się nie lada wyzwaniem, dlatego nie dziwi dzisiaj nikogo korzystanie z usług profesjonalistów w tym zakresie. Jeżeli chcesz dołączyć do tego grona - wybierz prestiżowy kurs profesjonalny wizerunek w biznesie, dzięki któremu nabędziesz kompetencji coacha wizerunku w połączeniu z umiejętnościami osobistego stylisty.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

  • dress code – definicja i terminologia
  • budowanie autorytetu zawodowego a profesjonalny wizerunek biznesowy (rola pierwszego wrażenia, strój jako komunikat dla innych)
  • dobry styl jako element savoir vivre (atrybuty stroju a stanowisko, adekwatność stroju do sytuacji)
  • wizerunek biznesowy na specjalne okazje (różne sytuacje biznesowe, międzynarodowy język dress codu)
  • znaczenie postury a atuty figury – sylwetka ma znaczenie (fasony w damskiej garderobie, kroje garderoby męskiej)
  • zasady budowania biznesowej szafy (baza szafy i must have, rola dodatków w kompletowaniu garderoby, sposoby komponowania stroju i dodatków)
  • psychologiczne znaczenie koloru w biznesie (podstawy wiedzy o kolorach, dobór odpowiednich kolorów, kolor jako główny motyw stylizacji)
  • podstawowe reguły makijażu i fryzury do pracy (sprawdzone rozwiązania, triki makijażowe, fryzura a kształt twarzy)
  • marka ma znaczenie czyli prestiż i elegancja w biznesowym wizerunku
  • stylizacja biznesowa na tle modowych trendów

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Napoje, poczęstunek na słodko.

Czas

2 dni - 27 godzin lekcyjnych.

Certyfikaty

Prestiżowy certyfikat.

Elementy dodatkowe

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska, stylizatornia, szczegółowy skrypt szkolny.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Standardowy

1600 PLN 1400 PLN

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.