Tkaniny, fasony, sylwetki i kroje nie będą Ci już obce!

Umiejętność pracy z klientem, znajomość kanonów mody i trendów oraz umiejętność wykorzystania tego w praktyce to wyznaczniki jednego z naszych najbardziej bestsellerowych kursów.

Nauczysz się postrzegać ludzi oczami odpowiednich proporcji, właściwych kolorów i stylowych kombinacji. Program skonstruowany jest przede wszystkim w oparciu o case study, w formie nowatorskich warsztatów z użyciem autorskich materiałów dydaktycznych.

Dzień pierwszy - teoria połączona z elementami case study przy użyciu innowacyjnych materiałów dydaktycznych.

Dzień drugi - teoria przełożona na praktykę - zajęcia w centrum handlowym.

Dzień trzeci - warsztat w showroomie - praca z trudną sylwetką.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

  • zakres pracy z klientem indywidualnym (typologia klienta - zachowania konsumenckie, atrybuty dobrego personal shopper, niezbędnik stylisty w pracy, etykieta stylisty)
  • typy sylwetek - praca z szablonami (terminologia, rodzaje sylwetek, figura a wzrost, sylwetka a rozmiar)
  • modelowanie sylwetki poprzez fasony i kroje (kroje podkreślające sylwetkę, formy odpowiednie dla danej figury, długości w budowaniu proporcji sylwetki, optyczna korekta mankamentów figury)
  • tkaniny, desenie, faktury materiałów - sprzymierzeńcy i wrogowie sylwetki (tkanina jak druga skóra, wzór materiału jako wyznacznik geometrii sylwetki, faktura albo figura)
  • dodatki, akcesoria i ich wpływ na atrakcyjność sylwetki (biżuteria a kształt twarzy, chusty, apaszki, szaliki - dopełnienie garderoby, torebki, paski jako wyznacznik stylu, buty - najważniejszy element sylwetki)
  • podstawy kompozycji - zasady budowania całości (sztuczki personal shopper, case study - ćwiczenia na przykładach, nauka tworzenia moodboardu dla klientki)

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Napoje, poczęstunek na słodko. Poczęstunek na słono (przy zajęciach powyżej 10 godzin lekcyjnych).

Czas

3 dni - 35 godzin lekcyjnych.

Certyfikaty

Prestiżowy certyfikat.

Elementy dodatkowe

Dostęp do pełnych stylizacji.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach, w showroomie, w centrum handlowym.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska, stylizatornia, szczegółowy skrypt szkolny.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Standardowy

2000 PLN 1800 PLN

dla absolwentów Biar Beauty 1600zł

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.