Wejdź na najwyższy etap makijażu - makijaż ślubny, media społecznościowe, makijaż modowy.

Na podstawie doświadczeń zdobytych przez lata pracy eksperci Biar Beauty zapraszają na wyjątkowe szkolenie. Podzielą się autorskimi technikami oraz wypracowanymi umiejętnościami w zakresie makijażu zaawansowanego: makijaż ślubny, makijaż do sesji oraz makijaże, które cieszą się powodzeniem na Instagramie.

Kurs makijażu dla zaawansowanych pogłębi Twoją znajomość najnowszych trendów i technik. Nauczymy Cię jak pracować na różnych fakturach cieni. Ponad to nauczymy Cię jak wykonać zdjęcie przy zastosowaniu smartfona, obróbka zdjęć przy pomocy odpowiednich programów.

Oprócz nowych umiejętności omówione zostaną również najczęściej spotykane trudności w pracy wizażysty – makijaż odmładzający i makijażu mężczyzn - praca na dojrzałych modelkach, modelach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku tematy te zostaną zaprezentowane i przećwiczone.
Zasady budowania profesjonalnego portfolio to kolejne aspekty, na które zwrócimy uwagę.

Kurs skierowany jest do osób, które wykonują makijaż ślubny, okazjonalny, chcą wyróżnić się na tle konkurencji umieszczając swoje prace na portalach społecznościowych. Daje niesamowitą możliwość wzbogacenia CV oraz portfolio o nowy certyfikat i prace. Podczas zajęć omawiamy nowości ze świata, nowe techniki i nowinki w świecie makijażu, skupiamy się na elementach, które są trudne jak np. kreska typu kocie oko, foxy eyes. Zapewniamy prace nad portfolio i udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

 • trwały makijaż ślubny, wersja na portale społecznościowe modelarz twarzy, zmiana rysów twarzy oraz wszystkie dostępne techniki konturowania: strobing, draping, baking, non-touring. Dobierz technikę w zależności od rodzaju cery, połącz techniki we właściwy sposób
 • alternatywy dla cieni w kamieniu: praca na różnych fakturach cieni
 • najnowsze trendy w makijażu: Instagram, Facebook. Jak poprawnie umieszczać i oznaczać posty - NOWOŚĆ. Zdjęcia przy pomocy smartfona
 • makijaż odmładzający – przygotowanie cery, nowe techniki aplikacji podkładów, pudrów. Praca na zaproszonych modelkach
 • makijaż mężczyzn - praca na modelach
 • makijaż techniką cut crease, rzęsy kępki
 • perfekcyjna kreska na kilka sposobów. Dobór kreski do kształtu, wielkości oka. Trwałość, intensywność. Wersja subtelna, uniwersalna oraz ekstremalna, usta 3D
 • Makijaż instagramowy - intensywność
 • foxy eyes- kreska. Praca na cieniach hybrydowych
 • makijaż od projektu do realizacji - jak tworzyć projekt makijażu, ozdoby głowy do zdjęcia "fascynator"
 • profesjonalna sesja zdjęciowa z przejściem. Zabezpieczenie prawne. Praca na zaproszonych modelkach
 • szukanie inspiracji - malarstwo, muzyka, film
 • jak pracować nad portfolio, na co zwrócić uwagę umieszczając zdjęcia w mediach społecznościowych i wyróżnić się na tle konkurencji
 • zagadnienia związane ze współpracą z fotografem przy sesji i na planie, edytorial, sesja ślubna
 • organizacja sesji i planu zdjęciowego: struktura sesji zdjęciowej, rodzaje planów zdjęć, rodzaje kadrów, kompozycji zdjęcia
 • scenariusz sesji i źródła inspiracji
 • fotografowie świata mody
 • praca nad tabelą inspiracji przy użyciu aplikacji Pinterest
 • od pomysłu do realizacji - proces tworzenia sesji zdjęciowej
 • jak śledzić trendy i jak przełożyć je na własnoręczne wykonanie dodatki modowe, ślubne

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Napoje, poczęstunek na słodko, owoce.

Czas

10 spotkań (7 dni zajęcia sobota lub niedziela, 3 dni zajęcia w tygodniu). Terminy podajemy z wyprzedzeniem. Kurs odbywa się na przestrzeni 3/4 miesięcy.

Certyfikaty

Certyfikat ukończenia kursu III stopnia makijażu profesjonalnego, dla uczestników praktyk-certyfikat ukończenia praktyk.
Możliwość zakupienia pakietu produktów w specjalnej ofercie!

Elementy dodatkowe

Udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej-2 zdjęcia z zabezpieczeniem prawnym. Pokazy na profesjonalnych modelkach, ćwiczenia na modelkach, modelach. Egzamin, praktyki dla chętnych. Dla najzdolniejszych udział w praktykach podczas sesji dla magazynów, pokazów mody, programach TV.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.

Zaplecze techniczne

Zapewniamy multimedialne prezentacje, dostęp do branżowej literatury. Podczas nauki stawiamy na praktykę. Zapewniamy sale wyposażone na najwyższym poziomie, profesjonalne stanowiska do makijażu wraz z oświetleniem, dostęp do biżuterii, do stylizacji, akcesoria do włosów. Produkty do demakijażu, kosmetyki topowych marek, szczegółowy podręcznik szkolny. Gąbki i puszek na własność.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

tradycyjny

3599 PLN 3299 PLN

10 spotkań-7 w weekend 3 w tygodniu

Intensywny

3599 PLN 3299 PLN

realizacja programu w 10 dni
5+5

Kup i zapłać później z TubaPay

 1. Wybierasz TP, płacisz później.
 2. Do 5000 bez formalności i żadnych zaświadczeń/oświadczeń/żyrantów.
 3. Sama wybierasz, na ile rat rozłożyć płatność, oraz z góry wiesz ile zapłacisz za tą możliwość – 3 (5%), 6 (10%) lub 12 (15%).
 4. Potrzebujesz tylko karty płatniczej z kwotą pierwszej raty na koncie.
 5. Nie musisz pamiętać o spłacaniu rat. TubaPay zrobi to za Ciebie w miesięcznych interwałach.
 6. Dzięki finansowaniu przez TP, możesz natychmiast skorzystać z naszej oferty.

Szczegółowe informacje: 603 270 619

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR