Zaawansowane techniki w makijażu ślubnym oraz najczęstsze problemy makijażystek.

Wyróżnij się na tle konkurencji. Wykorzystaj nasze doświadczenie.

W kursie mogą wziąć udział osoby, które mają doświadczenie. Pozwoli Ci on na kreowanie trwałych, niebanalnych makijaży ślubnych, makijaży które cieszą się powodzeniem na instagramie. Oprócz nowych umiejętności omówione zostaną również najczęściej spotykane trudności w pracy wizażysty.

Wykładowcy posiadający kilkunastoletnie doświadczenie to ludzie pełni pasji i komunikatywni pedagodzy. Przekażą Ci wiedzę, podzielą się swoimi umiejętnościami doskonalonymi podczas pracy na planach zdjęciowych oraz z klientami indywidualnymi.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

 • trwały, intensywny makijaż ślubny. Wersja na portale społecznościowe, modelarz twarzy, zmiana rysów twarzy poprzez zastosowanie odpowiednich technik konturowania. Praca na różnych fakturach cieni. Najnowsze trendy w makijażu: Instagram i Facebook. Tajniki jak poprawnie umieszczać i oznaczać posty
 • makijaż cut crease, rzęsy na pasku
 • makijaż perfekcyjna kreska na kilka sposobów. Dobór kreski do kształtu, wielkości oczu. Perfekcyjne i trwałe usta - efekt gradientu
 • od projektu do realizacji Tylko u nas! Fascynatory i facecharty. Kreatywne zajęcia z projektowania makijażu, tworzenia oryginalnych nakryć głowy do zdjęć
 • makijaż smokey eyes w kolorze, połysk - intensywne, głębokie, trójwymiarowe smokey eyes z wykorzystaniem różnych postaci i faktur produktów do makijażu oczu. Aplikacja warstwowa kępek
 • makijaż odmładzający, mężczyzn - praca na modelkach, modelach

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Napoje, poczęstunek na słodko, owoce.

Czas

56 godzin lekcyjnych zajęć praktycznych. Zajęcia rozpisane są na 5 dni. Możliwe jeden lub dwa dni zajęć tygodniu.

Certyfikaty

Prestiżowy certyfikat.

Elementy dodatkowe

Rabat na zakup profesjonalnych produktów do makijażu 10-20%.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.
Bezpłatny parking.

Zaplecze techniczne

Zapewniamy multimedialne prezentacje, dostęp do branżowej literatury. Podczas nauki stawiamy na praktykę. Zapewniamy sale wyposażone na najwyższym poziomie, profesjonalne stanowiska do makijażu wraz z oświetleniem, dostęp do biżuterii, do stylizacji, akcesoria do włosów. Produkty do demakijażu, kosmetyki topowych marek. Gąbki i puszek na własność.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Tradycyjny: Katowice

2900 PLN 2399 PLN

Realizacja programu w 5 dni.

Kup i zapłać później z TubaPay

 1. Wybierasz TP, płacisz później.
 2. Do 5000 bez formalności i żadnych zaświadczeń/oświadczeń/żyrantów.
 3. Sama wybierasz, na ile rat rozłożyć płatność, oraz z góry wiesz ile zapłacisz za tą możliwość – 3 (5%), 6 (10%) lub 12 (15%).
 4. Potrzebujesz tylko karty płatniczej z kwotą pierwszej raty na koncie.
 5. Nie musisz pamiętać o spłacaniu rat. TubaPay zrobi to za Ciebie w miesięcznych interwałach.
 6. Dzięki finansowaniu przez TP, możesz natychmiast skorzystać z naszej oferty.

Szczegółowe informacje: 603 270 619

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.

PFR