Sekrety makijażu Kim Kardashian online

Inspirujący, wyjątkowy warsztat, na którym Agnieszka Broda pokazuje makijaż Kim Kardashian, którego nauczyła się od makijażysty KIM.

Agnieszka Broda jako osoba ciągle się szkoli, rozwija, śledzi trendy, udoskonala techniki makijażu od 17 lat. Opracowała autorską technikę makijażu inspirowaną stylem Mario Dedivanovica makijażysty Kim Kardashian, którego pracę miała możliwość poznać w Dubaju. Obserwacja jego pracy pozwoliła jej zrozumieć, iż najważniejszą rzeczą w makijażu jest fakt, żeby na zdjęciach prezentował się tak samo, jak na żywo bez użycia Photoshopa. Warsztat powstał z myślą, aby te zaobserwowane różnice skonkretyzować i zaproponować nową ulepszoną technikę makijażu dopasowaną do realiów, w jakich przebiega nasza praca, jednocześnie zapewniając klientkom najwyższy standard makijażu, odpowiadający temu prezentowanemu przez gwiazdy na czerwonym.

DLA KOGO?
Dla wszystkich miłośników makijażu KIM oraz makijażystów, którzy wykonują makijaże ślubne, wieczorowe oraz pracują przy sesjach, którzy chcą poznać tajemnicę jak uzyskać wyrazistość makijażu na zdjęciach.

KIMnajnowsza (555 x 555)

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

  • przygotowanie cery w oparciu o produkty proponowane przez makijażystę KIM
  • ulubione produkty Kim Kardashian
  • prace na produktach selektywnych i profesjonalnych, w tym niedostępnych w Polsce: Charlotte Tibury, Tom Ford, Rodial, Wow.
  • techniki makijażu oczu. Oczy w ulubionych kolorach KIM. Makijaż ust. Techniki aplikacji eyelinera. Makijaż wyrazisty na żywo i na zdjęciach.
  • omówienie i właściwy dobór odpowiedniej techniki konturowania
  • ulubione usta KIM

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Sekrety makijażu KIM online

400 PLN 239 PLN

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.