Marta Wiola

Marta Wiola

Pedagog, trener, makijażystka i stylistka rzęs

Pedagog, trener, makijażystka i stylistka rzęs. Czynnie działająca pasjonatka makijażu obsługująca sesje zdjęciowe brandów odzieżowych i kampanii reklamowych. Na co dzień pracująca przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych topowych fotografów na śląsku. Mówią o niej mistrzyni kreski gdyż nie boi się graficznych linii w każdym wydaniu, a swoją wiedzą i doświadczeniem na ten temat dzieli się z kursantkami Biar Beauty Group m.in. na zajęciach Kociego Oka. Praca jako trener sprawia jej ogromną satysfakcję, a dzielenie się z innymi gromadzonym przez lata warsztatem technicznym sprawia jej ogromną przyjemność. Cierpliwa perfekcjonistka znakomicie odnajduje się również w pracy z Pannami Młodymi, które z zaufaniem powierzają się jej ręce w tym wyjątkowym dniu. Potrafi wydobyć piękno u każdej klientki o czym może świadczyć przepełniony zapisami kalendarz na sezon ślubny. Obsługuje pokazy mody, maluje do teledysków a jej prace ukazywały się w prasie m.in. Claudia, Viva i Avanti. Makijaż wypełnia większą część jej życia jednak odnajduje czas by rozwijać się również w zakresie aplikacji rzęs. Podąża za światowymi trendami związanymi ze stylizacją oka i udoskonala poznane metody przedłużania i zagęszczania rzęs aby dzielić się swoimi technikami z kursantkami.

Marta Wiola

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Dowiedz się więcej

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.