Uwolnij kreatywność! - Od inspiracji do nietuzinkowych zdjęć.

Zainspiruj się pracami światowej sławy fotografów, odkryj arkana mody, zaprojektuj kreatywny makijaż i stwórz stylizacje do sesji, której nie powstydziłby się żaden magazyn!

Warsztaty kreatywne to pełnowymiarowy blok zajęciowy (prowadzony w dwa dni, po pół dnia zajęć) poświęcony tematyce rozwijającej umiejętności makijażystów o zagadnienia związane z planowaniem sesji zdjęciowej, wiedzę o fotografii czy trendy w modzie. Podczas zajęć dowiesz się nie tylko na co zwrócić uwagę podczas wyboru modelki czy kto był ulubionym fotografem Lady Di, ale również będziesz mieć okazję stworzenia niepowtarzalnych dodatków modowych jak i wykonania makijażu do sesji beauty/ fashion.

Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

  • Scenariusz sesji i źródła inspiracji · Scenariusz, pomysł · Źródła inspiracji: film, gwiazdy, teledyski, malarstwo, motywy bajkowe, moda, Instagram itd. · Opowieść w sesji zdjęciowej
  • Fotografowie świata mody – przegląd wybranych fotografów i fotografii beauty i fashion
  • Praca z modelkami
  • Praca nad portfolio
  • Praca nad tablicą inspiracji przy użyciu aplikacji Pinterest
  • Praca na facechart’em do sesji zdjęciowej
  • Od pomysłu do realizacji – proces tworzenia sesji zdjęciowej
  • Jak śledzić trendy i jak przełożyć je na własnoręcznie wykonane dodatki modowe
  • Makijaż kreatywny/modowy/do teledysku – ćwiczenia

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Napoje, ciastka oraz poczęstunek (przy zajęciach powyżej 9 godzin lekcyjnych).

Czas

2 dni

Certyfikaty

Certyfikat po ukończeniu warsztatu.

Elementy dodatkowe

Nawet 20% rabat na produkty do makijażu.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne stanowiska, pędzle, kosmetyki, produkty do demakijażu, szczegółowy podręcznik szkolny i świetna atmosfera.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Cena ustalana indywidualnie.

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Zapisz się

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Zapisz się

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.