"Loading..."

Warsztat stylizacja fryzur dla makijażysty

Naucz się okiełznać włosy!

Stylizacje, których nauczą się kursanci podczas szkolenia nawiązywać będą do zmysłowej elegancji i kobiecej naturalności.

Propozycje będą satysfakcjonować klientki jak i osoby, które będą wykonywać dane stylizacje. Szybko, prosto, naturalnie to dobra propozycja dla makijażystek, które chcą nauczyć się radzenia z włosami podczas swoich sesji lub większej możliwości pozyskania zleceń przy pracy na sesjach.

Warsztat przeznaczony jest dla makijażystów którzy podczas wykonywania makijaży chcą uzupełnić swoją ofertę o podstawy stylizacji włosów.


Program

Autorski program został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz stylizacji ubioru, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki. Zobacz czego możesz się nauczyć.

  • stylizacje na włosach rozpuszczonych - sfalowanych, splotach i różnych technik wykorzystania ich w codziennej pracy. Upięcia oparte o najnowsze trendy w stylizacji fryzur.
  • ciekawe rozwiązania stylizacji fryzur. Podczas szkolenia zostanie omówiony "niezbędnik" fryzjera.
  • praca na główkach fryzjerskich

Organizacja

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta edukacyjna była najlepsza na rynku. Dbamy o każdy szczegół!

Catering

Napoje, poczęstunek na słodko

Czas

3 dni: zajęcia po 6 lekcji

Certyfikaty

Certyfikat po ukończeniu warsztatu.

Elementy dodatkowe

Nawet 20% rabat na produkty do makijażu.

Miejsce

Zajęcia odbywają się w klimatyzowanych salach nowoczesnego centrum szkoleniowego Biar Beauty w Katowicach.

Zaplecze techniczne

Profesjonalne produkty do stylizacji włosów, praca na modelkach - główki fryzjerskie.

Tryby

Nasze kursy i warsztaty odbywają się w różnych trybach, aby sprostać oczekiwaniom studentów. Wybierz najlepszy dla siebie! Obecnie dostępne tryby:

Standardowy tj. zajęcia w niedziele

1099 PLN 900 PLN

Możliwy tryb intensywny. Realizacja programu w dwa dni, zajęcia 9:00 - 17:00.

Dlaczego my

Agnieszka Broda School of Make-Up to szkoła rekomendowana przez specjalistów makijażu i stylizacji. Cieszy się dobrą opinią wśród wszystkich absolwentów, którzy podkreślają wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz różnorodność szkoleń praktycznych. Wykładowcy szkoły to eksperci programów telewizyjnych, magazynów mody i czasopism lifestylowych.

Szeroka i elastyczna oferta

Pakiet propozycji edukacyjnych obejmuje zajęcia na różnych poziomach zaawansowania i w wielu trybach (od standardowych po intensywne i weekendowe).

Autorski program

Został opracowany i jest realizowany przez ekspertów w dziedzinie stylizacji i makijażu, którzy współpracują ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i polityki.

Bogate doświadczenie

Pedagodzy szkoły to aktywni zawodowo wizażyści współpracujący na co dzień z gwiazdami polskiej estrady. Doradzają oraz wykonują makijaże podczas sesji dla prestiżowych magazynów.

Wybierz najlepszą ofertę na polskim rynku

Zapisz się

Kontakt

Cieszymy się, że odwiedasz naszą stronę. Jeśli to co robimy jest dla Ciebie interesujące i chcesz wziąć w tym udział, wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą poniższego formularza, a my zajmiemy się resztą.

Bądźmy w kontakcie!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon
+48 603 270 619
Dane rozliczeniowe

ING Bank Śląski: 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
IBAN: PL 66 1050 1214 1000 0022 7474 2234
SWIFT-BIC: INGB PL PW

Zapisz się

Już tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Wypełnij formularz i daj nam chwilę na formalności.